Ode aan de liefde Pim Ras 365 Dagen Succesvol Star Wars Gouden Boekjes Speciaal voor u geselecteerd: Dirk Zeelenberg Moments Dagen vol 11 Bekijk alle boeken op pzc.nl/boeken Ga naar pzc.nl/ode Ga naar pzc.nl/moments Voor maar Scheurkalender Ga naar pzc.nl/365 7 voorleesboekjes in één unieke collectie Ga naar pzc.nl/starwars Voor maar Ontroerende, hilarische en herkenbare verhalen over geluk in de liefde In Ode aan de liefde geeft Dirk Zeelenberg een kijkje achter de schermen van (trouw)minnend Nederland met liefdevolle, ontroerende, pijnlijke, opmerkelijke, grappige, hilarische maar vooral herkenbare verhalen over familie, vertrouwen, ruzie, hoop, ziekte, vriendschap dromen, twijfelen natuurlijk het ja-woord. Een eerbetoon aan de AD-fotograaf die net zo snel kan reageren als de topsporters die hij vrijwel dagelijks voor zijn lens krijgt. In MOMENTS is het beste uit het werk van Pim Ras terug te zien. Triomf en drama in één boek: de glijvlucht van Robin van Persie, de 'lijnenspel-goal' van Dennis Bergkamp, de ontgoocheling van Dafne Schippers, de intense vreugde van Marianne Vos, maar ook de getraumatiseerde vrouwen in Congo. Een column in het AD, een boek dat al vijf jaar lang in de bestsellerlijsten staat, honderden seminars en uitverkochte programma's! De mannen achter 365 Dagen Succesvol, David de Koek en Arjan Vergeer, hebben als missie om Nederland het gelukkigste Land ter wereld te maken. Deze prachtige collectie vertelt de verhalen van Episode I tot en met VII van de immens popuLaire Star Wars-films. Mooi geschreven en geïllustreerde voorleesverhalen die een plezier zijn voor jong en oud. Haal herinneringen op van de spectaculaire films terwijl uw (klein)kind kennis maakt met deze indrukwekkende saga. ff

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 72