15% it LADY 15% Liesbeth List de Musical The African Mamas Defileeuw Danceperados Creedence Clearwater Revival My Fair Lady D fieldt Ga naar pzc.nl/tickets Commerciële bijlage 1 3 december 2017 Heb het leven lief Een intens verhaal over een vrouw die alles overwon: de zelfmoord van haar moeder meteen na hun bevrijding uit het Jappenkamp, een slechte relatie, een neerwaartse carrière en het verlies van Ramses en van haar grote liefde Rob. Maar ze overwon en er was altijd nieuw succes. Renée van Wegberg schittert als Liesbeth. Siyabonga Makeba Zoals Nelson Mandela de vader van Afrika wordt genoemd, zo is Miriam Makeba 'Mama Africa'. In hun nieuwe theaterconcert brengen de African Mamas en Leoni Jansen een ode aan de zangeres die Zuid-Afrika hoop gaf. Een bruisend theaterconcert met Makeba's fantastische muziek en haar bijzondere levensverhaal. Speciale voorstelling voor AD-lezers Paul de Leeuw maakt voor Luxor 100 jaar een speciale voorstelling: Defileeuw. Het wordt een energieke'kolere-bende'; een ode aan het jarige theater. Boek nu uw kaarten voor de speciale voorstelling voor AD-lezers op woensdag 20 december 2017. |o OP=OP vtftrr «-*1- Per ticket Bestel uw tickets op pzc.nl/liesbeth korting Bestel uw tickets op pzc.nl/mamas inclusief drankje Bestel uw tickets op pzc.nl/defileeuw l A magical Irish journey De 'Danceperados of Ireland' nemen u tijdens deze show vol uitbundige live muziek en dans mee terug naar de oorsprong van de Ierse stepdance die miljoenen mensen heeft geïnspireerd en Ierland en haar cultuur wereldwijd in de schijnwerpers heeft gezet. Eind jaren zestig was Creedence Clearwater Revival één van de populairste rockgroepen wereldwijd met hits als 'Bad Moon Rising', 'Proud Mary' en 'Down On The Corner'. De Amerikaanse bandThe Fortunate Sons brengt een zeer authentiek eerbetoon aan het legendarische C.C.R. Beleef de beste musical ooit gemaakt! De weddenschap: een eenvoudig bloemenmeisje omtoveren tot een lady. Professor Higgins neemt de uitdaging aan en Eliza verovert de harten van iedereen. Een grootse productie met overrompelende kostuums en hits als 'Zou dat nou niet zalig zijn' en 'Het Spaanse graan'. vvvr tw- Bestel uw tickets op pzc.nl/danceperados Per ticket korting Bestel uw tickets op pzc.nl/creedence Bestel uw tickets op pzc.nl/fairlady

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 60