Profiteer van gratis verzending bij besteding vanaf €75,- Bestel vandaag nog jouw dagaanbieding op C www.koopjedeal.nl/krant koopjedeal.nl) DÖ 1 miljoen tevreden klanten Klantenservice 7 dagen per week open Achteraf betalen Gratis verzending vanaf €75,- )agaanbiedingen van vandaag 13 december €199,95 v a. €89,95 €149,95 v.a. €59,95 €149,95 v.a. €49,95 NoGRZ waterdichte lederen outdoorlaarzen voor hem en voor haar In de maten 36 t/m 46, geschikt voor dames en heren Geschikt voor alle weersomstandigheden Buitenkant van hoogwaardig waterafstotend leer Vintage Vinyl retro platenspelers - Speel eindelijk al die oude platen weer eens af Line-in voor het afspelen van muziek vanaf je smartphone, tablet of mp3 speler S Ingebouwde speakers met een sublieme geluidskwaliteit Mogelijkheid tot het aansluiten van externe speakers Magnani Health Airfryer XL - Maakt gebruik van air-technologie €199,95 nu slechts €59,95 Frituren, grillen, bakken, braden en roosteren De heerlijkste snacks bereiden zonder olie of vet Veel minder last van vrijkomende geuren en dampen Prachtige RVS prullenbak met automatische sensor Verkrijgbaar in een model met 40, 50 of 60 liter inhoud Voorzien van een unieke slimme sluitring voor de vuilniszakken Met de touch-knoppen kun je ook handmatig de deksel openen/sluiten Set van 2 Draadloze LED buitenlampen met bewegingssensor Ideaal voor tuin, schuur, zolder, garage, bij de voordeur, etc. Zeer eenvoudig overal te bevestigen; geen stroom nodig Verstelbaar in iedere richting (draaibare kop) Luxe isolerende en verduisterende gordijnen - In meerdere kleuren/maten €79,95 nu slechts €19,95 €99;95 v.a. €14,95 Kant-en-klaar geleverd met ogen of haken, eenvoudig op te hangen Isolerend, geluidswerend, antibacterieel, wasbaar, kreukherstellend en kleurvast Volledig verduisterend; helpt bij het beter in slaap vallen Alleen bij Koopjedeal.nl Veilig achteraf betalen met APbePPoy Altijd gratis retourneren I ECHT j 'leder' .Magnani

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 14