Barre winterdag drie sterren voor Inter Scaldes Na jarenlang hopen, is het er dan toch van gekomen. Restaurant Inter Scaldes uit Kruiningen kreeg van Michelin een derde ster. Walcheren Maude moest een supervrouw worden Glibberend over de weg, kleumend in het bushokje. Het viel gisteren niet mee om na werk of school weer thuis te komen. Glashandel MELIESTE KRUININGEN Jaren hebben Jannis en Claudia Brevet van tweesterrenrestaurant Inter Scaldes in Kruiningen moeten wachten. Steeds was er de teleurstelling als bandenfabrikant Michelin zijn rode gids voor gastronomisch Nederland pre senteerde. Weer geen derde ster voor de Brevets. Als je zilver hebt, ga je voor goud. Maar gisteren gebeurde het dan toch in het De La Mar Theater in Amsterdam: het toprestaurant Inter Scaldes kreeg zijn fel begeerde derde Michelinster. „We zijn ie der jaar beter geworden. We werken tach tig uur per week. Dit is echt een kroon op ons werk", reageerde chef Jannis Brevet toen hij en zijn gade Claudia op het po dium werden gelauwerd. Het was een goede dag voor Zeeland, want zoveel wijzigingen waren er niet in de Michelin-gids. Een andere verrassing was de eerste Michelinster voor AIRre- public, een restaurant van Sergio Her man in Cadzand-Bad. Alex Buiten, die een chefduo vormt met Nicolas Wentein, kon gisteren echter niet naar Amsterdam komen. „Vanwege het weer. Maar dit is natuurlijk ongelooflijk." De andere vijf Zeeuwse sterrenzaken behielden hun ster. Nieuwsmedia Vader stelde dochter bloot aan bizarre experimenten »p« Eindelijk! V FOTO OLAF KRAAK/ANP Hardglazen deuren HR++ isolatieglas Douchecabines Glas-in-lood irii \V Spiegels Bezoek onze schitterende showroom www.meliesteglas.nl »P7 dinsdag 12 december 2017 Vanochtend nog winters pzc.nl Ook voor het laatste <n> regionale nieuws 4°C Jaargang 259 De PZC is onderdeel van: Prijs €2,20 Geen krant ontvangen? Bel 088-0561510 7 11688 5 5 5 530

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 1