COLOFON Familieberichten Oi/srlsdan 24 FAMILIEBERICHTEN Willem Philipse O [flensen inq.nl Abraham Adriaan de Zeeuw ~Ab~ Peter Peersman Lieue Opa Philipse (Opa Orgel), kijk ook op maandag 11 december 2017 Sterven in vrede met een gerust hart heb je jotuv ogen gesloten. Geschokt omdat het zo snel ging en intens verdrietig door dit grote verlies hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve pa en opa Terneuzen, 21-06-1950 t Terneuzen, 07-12-2017 Jacqueline Floris, Lucas, Balder, Bente Danielle en Marcel Celine, Xander, Valerie Vincent en Meile Jeroen en Kim Brent, Lenn Sonja Hallegraeff Correspondentieadres: Reaumurstraat 5, 4532 KJ Terneuzen Er is gelegenheid om van Ab afscheid te nemen op woensdag 13 december van 19:00 tot 19:30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De afscheidsplechtigheid, waarin wij zijn leven willen gedenken, zal plaatsvinden op donderdag 14 december om 10:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, naast het voornoemde uitvaartcentrum. Een ieder die zich betrokken voelt, is van harte welkom. Graag alleen schriftelijke condoleance. Donderdag jl kregen we het bericht dat ons vakantiemaatje, onze vriend Ab de zeeuw is overleden. Wat gaan we je vreselijk missen, rust zacht lieve vriend Davy, Ilse en Michel Heer ik kom tot U neem mijn hart verander mij Als ik U ontmoet, vind ik rust bij U In de leeftijd van de zeer sterken is van ons heengegaan onze vader, opa en overopa Echtgenoot van Clazina Cornelia Philipse - de Graaf 8-1-2005 1 7 juli 1924 Schore 7 december 2017 Goes Piet en Hanneke Tanja en jaap (in herinnering) Ella en Wim Els en Rob Dineke en Rinus Freerk-Pieter en Monique Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Thuiszorg Allévo, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Martinus Nijhofflaan 4, 4481 DK Kloeting De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 14 december om 12.00 uur in de Geerteskerk, Geertesplein 24 te Kloetinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op dc begraafplaats van Kloetinge. Na de begrafenis heeft u gelegenheid de familie te condoleren in de Geerteskerk van Kloetinge. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben we donderdagavond afscheid moeten nemen van elkaar. We zijn u heel dankbaar voor alle herinneringen, gesprekken, adviezen, de mooie verhalen, de logeerpartijtjes en alles wat u ons geleerd heeft. U bent voor ons een voorbeeld geweest in loyaliteit naar de ander en je verantwoordelijkheid in het leven dragen. Marc, Martine, Nadja, Lisa, Anouk Ruben, Jeanine, Dino, Raoul, Danique Richard, Mirjam, Sophie, Stella, Eva David, Giselle Tot ons groot verdriet is plotseling van ons heengegaan onze schoonbroer Jan Reinhout Nina, Nellie, Greta, Suzan, Leendert Rie en Rie Dol Verdrietig nemen we afscheid van ons clubicoon, groundsman en oud-bestuurslid Ab de Zeeuw Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Ab, we gaan je enorm missen! Bestuur en leden van Tennisclub Animo SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Bij deze melden wij het overlijden van Na een leven van noeste arbeid, doorgaan tot het niet meer kan dat is ALS. Overleden op de leeftijd van 60 jaar. Dit melden de familie Peersman - Luyckx. Een laatste groet kan op Donderdag 14 dec. van 18:00 tot 19:00 in Uitvaartcentrum Schelfhout Frans Van Brusselstraat 89 te Stekene Belgie SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 69