ÜvarJailen 24 FAMILIEBERICHTEN Kornelis Wisse Willem Philipse COLOFON Familieberichten O [flensen inq.nl Met droefheid delen wij u mee dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere van ons is weggenomen mijn geliefde man, onze liefhebbende vader en (over)grootvader Kees 3 augustus 1932 f 9 december 2017 Westkapelle J. Wisse - Maljaars Meliskerke Korrie en Bertus Melse Lianne en Danny, Roel, René en Davina, Robert, Nicole, Lydia, Anneloes, Jochem en Jeanine, Mathilde, Jelle en Naomi 's Gravenpolder Hannie Wisse Aagtekerke Sam en Lenny Wisse Sander en Alida, Marit en Jaap, Dennis, Jurrian, Julia, Tij men Nunspeet Ina en Piet van der Blonk Koos en Annemieke, Hanneke, Caroline en Gerbert, Suze, Kees en Gesine, Peter, Jozine Serooskerke Johan Wisse Monique en Mark, Sylvana, Daniëlla Meliskerke Sasko Wisse Meliskerke Kees en Klazien Wisse Rens, Christianne en Stefan, Lars, Maurits, Jort, Edward, Quirindy, Stan, AnnaSophie Aagtekerke Peter en Marjan Wisse Bryan, Rowin, Yorick, Marvin Westkapelle, Krekepad 1 CorrespondentieadresDorpsstraat 8 4365 AM Meliskerke Op woensdag 13 december is er van 19.00 tot 19.45 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburg straat 25 te Meliskerke. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. donderdag 14 december om 13.30 uur. Aansluitend zal om 14-30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemde kerk. Geen bloemen Loes Willemsen Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van ons gewaardeerd koorlid Leendert van Nieuwenhuize Zijn sonore basstem zullen we node missen. Bestuur, leden en dirigent van Mannenkoor "De Westhoekzangers" Voorzitter: Jaap Kraaijenbrink. Heer ik kom tot U neem mijn hart verander mij Als ik U ontmoetvind ik rust bij U In de leeftijd van de zeer sterken is van ons heengegaan onze vader, opa en overopa Echtgenoot van Clazina Cornelia Philipse - de Graaf 8-1-2005 1 7 juli 1924 Schore 7 december 2017 Goes Piet en Hanneke Tanja en Jaap (in herinnering) Ella en Wim Els en Rob Dineke en Rinus Freerk-Pieter en Monique Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Thuiszorg Allévo, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Martinus Nijhofflaan 4, 4481 DK Kloeting De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 14 december om 12.00 uur in de Geerteskerk, Geertesplein 24 te Kloetinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats van Kloetinge. Na de begrafenis heeft u gelegenheid de familie te condoleren in de Geerteskerk van Kloetinge. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieue Opo Philipse (Opa Orgel), Bedroefd hebben we donderdagavond afscheid moeten nemen van elkaar. We zijn u heel dankbaar voor alle herinneringen, gesprekken, adviezen, de mooie verhalen, de logeerpartijtjes en alles wat u ons geleerd heeft. U bent voor ons een voorbeeld geweest in loyaliteit naar de ander en je verantwoordelijkheid in het leven dragen. Marc, Martine, Nadja, Lisa, Anouk Ruben, Jeanine, Dino, Raoul, Danique Richard, Mirjam, Sophie, Stella, Eva David, Giselle Tot ons groot verdriet is plotseling van ons heengegaan onze schoonbroer Jan Reinhout Nina, Nellie, Greta, Suzan, Leendert Rie en Rie Dol Bij deze melden wij het overlijden van Peter Peersman Na een leven van noeste arbeid, doorgaan tot het niet meer kan dat is ALS. Overleden op de leeftijd van 60 jaar. Dit melden de familie Peersman - Luyckx. Een laatste groet kan op Donderdag 14 dec. van 18:00 tot 19:00 in Uitvaartcentrum Schelfhout Frans Van Brusselstraat 89 te Stekene Belgie kijk ook op maandag 11 december 2017 Verdrietig ben ik om het overlijden van mijn lieve nicht T. Francke-Vos A. Francke (t) SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 1 5.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 24