Huisje, boompje, beestje Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. „Nou, wij hebben niet zulke goeie nachten. Het is al fijn als we vijf uur achter elkaar kunnen slapen. Dat is vannacht gelukt! Maar het gebeurt vaak genoeg dat dat wordt onderbroken door twee uur huilen, ongeveer van tot 3. Het zijn echt fases. Als ze bijvoorbeeld tandjes krijgt of in een sprongetje zit. Op zich kunnen we er wel tegen. Alleen als ze langere tijd achter elkaar moeilijk slaapt, krijgen we daar last van." „We zijn in sep tember in dit huis komen wonen en we hopen hier nog heel lang gelukkig te blijven en oud te worden. En dat ons nog een tweede kindje ge gund is. Dan is ons gezin compleet. Ik heb altijd al gedroomd van het leven dat ik nu heb: huisje, boompje, beestje. We zijn allebei echte huismussen, haha! Justin en ik kennen elkaar al sinds ons 16de, via een gezamenlijke vriendin. Als puber denk je nog niet aan kinderen, maar het was wel heel snel serieus tussen ons. We wisten al jong dat we een gezin wilden. Althans, daar hoopten we op." „Kyra was om kwart over zes wakker. Ik heb haar de borst gegeven en een boekje voorgele zen, zoals we 's ochtends altijd doen. We hebben een rustige dag. Justin gaat straks voetballen, dat doet-ie elke zondag. En vanmiddag hebben we een kraamborrel, bij m'n neefje van twee weken oud." 7.30 uur Leonie Rijnders (27) uit Bemmel prijst zichzelf gelukkig met vriend Justin Jünemann (27), dochter Kyra (1) en minimaal vijf uurtjes slaap. 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? 3 Wat brengt de dag? Grieteke Meerman H Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 41 zaterdag 9 december 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 68