Lynn Lynn a Wijkhuijs Wijkhuijs V s 24 FAMILIEBERICHTEN O fTlensen ng.nl Ria van der Lijke - Maes Wies Sol Loes Willemsen - Daane N Loes Willemsen - Daane V N Pieternella Johanna Kuijs-Casteleijn Nel Nel Kuijs-Casteleijn Lodewijk Cornells Sol Dag tante Loes. zaterdag 9 december 2017 ...zo moe... eindelijk rust.het is goed zo. In de mooie leefdjd van 89 jaar is na een periode van lichamelijke en geestelijke achteruitgang zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en ouwe-oma sinds 1 mei 1997 weduwe van Willem Dirk Johannes Kuijs Vlissingen, 24 november 1928 's Heer-Arendskerke, 7 december 2017 Biezelinge: Ria en Hans Marjan en Filip; Joke, Arne Wouter en Elsbeth; Jurriaan Goes: Ad en Els Judith en Wilco; Stijn, Isa Robin en Dheza; Thelma Vlissingen: Willem en Marleen Lina; Marianna Jonathan en Jantien Johanna en Lucas David Onze grote dank gaat uit naar de medewerkers van Cederhof-Kapelle en Poelwijck- 's Heer-Arendskerke voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Schotwegje 4 4421 JK Kapelle-Biezelinge De afscheidsdienst waarvoor wij u uitnodigen wordt gehouden op donderdag 14 december om 13.30 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te con doleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Verdrietig hebben wij moeten vernemen dat onze lieve schoonzus en tante is overleden Goes: W. Kuijs-Dingemanse Neven en nichten Onze moeder, schoonmoeder en allerliefste knutseloma, die er altijd voor ons was, is van ons heengegaan. Vlissingen, 15-12-1935 Arnhem, 2-12-2017 weduwe van Pieter van der Lijke, overleden 30-11-2014 We zullen haar ontzettend missen. Kjeld en Barbara Palle en Marian Thomas en Judy Oma van: An nick Nick en Desi Yannic, Noëmie en Maxime Tim, Marieke en Charlotte Oma en bestemor van: Merle en Sarah Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: T.P. van der Lijke Stationsweg 2 6994 AA De Steeg Afscheid nemen bestaat niet. Na een kortstondig ziekbed dat hij heel moedig heeft gedragen, is overleden mijn lieve partner, onze broer, zwager en oom Wies in de leeftijd van 70 jaar. Helen Kees t Pieter, Annita en de kinderen Oost-Souburg, 7 december 2017 Correspondentieadres: Dillenburglaan 8,4332 XX Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 12 december om 14.10 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de plechtigheid is het om 14.00 uur mogelijk om Wies nog even te zien in de aula van het crematorium. Na de plechtigheid is het mogelijk om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Een gewaardeerd oud collega is onverwachts overleden. Wij wensen Helen en familie veel sterkte. Namens zijn oud collega's van de Edisonweg Afvalverwijdering Gemeente Vlissingen Een klein wondertje zo teer en fijn kwam in ons leven. Helaas duurde het maar even Jij zult altijd in onze gedachte zijn. Veel te vroeg hebben wij onze lieve, mooie dochter en mijn liefste zusje moeten laten gaan Goes, 14 november 2017 Oost-Souburg, 3 december 2017 Nicky en Jeanine Wijkhuijs-Dees Youri Margrietstraat 15 4388 KX Oost-Souburg Wij hebben onze Lynn in besloten kring naar haar laatste rustplaats gebracht. Na een leven van 19 dagen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve kleindochter i Opa en Oma, Kees en Hanni Matthijsse Gapinge Wij zijn bedroefd maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend. Trots, sterk, zorgzaam, dapper, artistiek maar ook een "smeurtje" eigenzinnig. Dat zijn maar een paar woorden die aanduiden wat een bijzonder mens ze was. Onze lieve echtgenote, moeder en schoonmoeder echtgenote van Jack Willemsen Burgh, 5 juli 1943 Goes: Breda: Amsterdam: Goes, 7 december 2017 Jack Willemsen Ina Willemsen Marco van der Linde Cornelis Willemsen Heliante Tower Beukenstraat 235 4462 BZ Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Loes op dinsdag 12 december van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. De afscheidsdienst vindt plaats op woensdag 13 december om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop van de dienst kunt u de familie condoleren in de koffiekamer. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Jack, dankjewel voor de liefdevolle verzorging van Loes. We wensen jou en de kinderen veel sterkte. Janny Daane in liefdevolle herinnering Piet en Dini Daane - de Waardt Cor en Trudy Daane - Hoekman Neven en nichten Vlissingen, 7 december 2017 Altijd werd er gelachen, altijd was het gezellig. Wat gaan we je missen. Stefan en Indra, Michel en Linda

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 60