Overige W
ueruolg zondag 10 december 2017
!TL"" RTL7
RTL8
SBS9
(zi ZIGGO SPORT
COM. CENTRAL
£1EUROSPORT
ÉÉN
06.00 Ochtendprogramma's 17.00 RTL
Transportwereld 17.30 RTL
Autowereld
18.00 CUSTOM CARS:
LASVEGAS
18.30 CUSTOM CARS:
LASVEGAS
19.00 POLITIE OP JE HIELEN
20.00 IDIOTEN OP DE WEG
20.30 EElTHE EXPENDABLES 2
Actiefilm van Simon West
(VS 2012) met Sylvester
Stallone (Barney Ross) en
Arnold Schwarzenegger
(Trench).
22.30 EE] BULLET TO THE HEAD
Thriller van Walter Hill
(VS 2013) met Sylvester
Stallone (James 'Jimmy
Bobo' Bonomo) en Jason
Momoa (Keegan).
Jimmy Bobo en partner
Louis Blanchard zijn huur
moordenaars. Wanneer
Louis vermoord wordt, zint
Jimmy op wraak.
00.15 BUSINESS CLASS
01.45 NACHTPROGRAMMA'S
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
15.33 Miss Moon 15.44 Miss Moon
15.58 Het Mysterie Van... 16.38
Annedroids 17.00 Handlettering doe je
zo! 17.05 The Real Housewives of
Orange County 18.00 Uitstel van exe
cutie 19.00 Help, mijn man is klusser!
20.00 CSI: New York 20.55 CSI: New
York 21.50 CSI: New York 22.45 CSI:
New York 23.40 Crime Scene Investi
gation 00.35 Handlettering doe je zo!
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
18.30 Lachen om Home Video's 20.00
Unaccompanied Minors: Familie
komedie. Vijf kinderen raken op kerst
avond ingesneeuwd op een vliegveld.
21.45 Weekend at Bernie's: Avonturen-
komedie. Larry en Richard ontdekken
dat een dief hun firma besteelt en
stappen met hun bevindingen naar hun
baas, niet wetende dat hij de dader is.
23.35 Once Upon a Time in Wonder
land 00.30 Nachtprogramma's
11.00 BODY, MIND EN GUILTY
PLEASURES
Nieuw programma
voor vrouwen over
nieuwe sporten, mind,
fitnesstrends, voeding en
een gezond leven.
13.00 SOUTHAMPTON -
ARSENAL
Live verslag van het duel
in de Premier League.
15.15 LIVERPOOL-EVERTON
Live verslag van de
Merseyside derby.
17.30
MANCHESTER UNITED-
MANCHESTER CITY
Live verslag van de
Manchester derby.
20.25
VILLARREAL-
BARCELONA
Live verslag van de
wedstrijd in de Primera
Division.
22.35
RONDO
Live voetbaltalkshow met
o.a. Jack van Gelder.
advertentie
06.00 South Park 06.20 Bob's Burgers
07.20 South Park 08.20 Friends 09.25
Het Beste van The Late Late Show
10.20 Friends (marathonuitzending)
14.50 Modern Family 18.55 American
Dad! 19.50 South Park 21.05 Better
Things 22.00 Comedy Central Roast
23.30 Modern Family (marathonuit
zending) 05.05The Daily Show 05.45
Workaholics
06.30 Ochtendprogramma's 13.00
Alpineskiën: World Cup in Val d'lsere
(Frankrijk) 13.30 Biatlon: World Cup
in Hochfilzen (Oostenrijk) 15.30
Skispringen: World Cup (Duitsland)
17.15 Biatlon: World Cup in Hochfilzen
(Oostenrijk) 19.00 Wintersporten 19.25
Nieuws: 20.00Snooker: UK Champion
ship in York (Groot-Brittannië) 23.05
Nieuws: 23.10 Watts 00.45 Biatlon:
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
OMROEP ZEELAND
08.00 Ochtend- en
dagprogramma's 20.00
Zeeland Nu 20.10 Onze
Club 20.30 Zeeland Nu
20.40 Onze Club 21.00
Zeeland Nu 21.10 Onze
Club 21.30 Zeeland Nu
21.40 Onze Club 22.00
Zeeland Nu 22.10 Onze
Club 22.30 Zeeland Nu
22.40 Onze Club 23.00
Nachtprogrammering
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 20.00
Blokken 5000 20.30
Sorry voor alles 21.45
Sporza: Jaaroverzicht
wielrennen 22.35 Het
Journaal 23.00 Joanna
Lumley's India 23.50 De
zevende dag 01.50
Nachtprogramma's
CANVAS
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 20.15
Hopen op de goden
21.05 Russia with Simon
Reeve 22.10 4x7 22.45
Burning Out 23.40 Can-
vaslus Nachtpro
gramma's
DISCOVERY
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 20.00
Salvage Hunters 21.00
De Haven van Rotter
dam 22.00 Gold Rush
23.00 Everest Rescue
00.00 Nachtpro
gramma's
NATIONAL
GEOGRAPHIC
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.30
The Incredible Dr. Pol
20.30 The Long Road
Home 22.30 Dian Fos-
sey: Secrets in the Mist
23.30 The Long Road
Home 00.30 Nachtpro
gramma's
BBC1
07.00 Ochtend- en dag
programma's 17.50 Blue
Planet I118.50 BBC
News 19.05 BBC Re
gional News and
Weather 19.15 Country-
file 20.15 Strictly Come
Dancing - The Results
21.00 Blue Planet II
22.00 Attenborough
and the Giant Elephant
23.00 BBC News 23.20
BBC Regional News and
Weather 23.30 Match of
the Day 2 00.35 Nacht-
programma's
BBC 2
07.05 Ochtend- en dag
programma's 12.00
Food Drink 12.30 My
Life on a Plate 13.15
M0TD2 Extra 14.00
Live Snooker: UK Cham
pionship 18.15 Ski Sun
day 19.15 Flog It! 20.00
Live Snooker: UK Cham
pionship 00.00 Nacht-
programma's
ARD
05.30 Ochtend- en dag
programma's 17.30
Echtes Leben 18.00
Sportschau 18.30
Bericht aus Berlin 18.50
LindenstraGe 19.20
Weltspiegel 20.00
Tagesschau 20.15 Tatort
21.45 Anne Will 22.45
Tagesthemen 23.05 Ttt
- titel thesen tempera-
mente 23.35 KinoFesti-
val im Ersten: Lieber
verliebt: Romantische
komedie. 01.08 Nacht
programma's
ZDF
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 14.05
Die Schone und das
Biest: Tv-sprookjesfilm.
15.35 Aschenputtel: Tv-
sprookje. 17.00 Heute
17.10 ZDF SPORTre-
portage 18.00 ZDF.re-
portage 18.30 Terra
Xpress 19.00 Heute
19.10 Berlin direkt 19.30
Terra X: Faszination
Erde - mit Dirk Steffens
20.15 Herzkino: Ein
Lacheln nachts urn vier:
Romantische tv-film.
21.45 Heute-journal
22.00 Springflut 23.30
ZDF-History 00.15
Nachtprogramma's
WDR
05.50 Ochtend- en dag
programma's 13.05 Mat-
terns Revier 14.45 Ein
Herz und eine Seele
15.30 Meisterküche
16.00 Land und lecker
16.45 Verführung in
sechs Gangen: Roman
tische tv-film. 18.15 Tiere
suchen ein Zuhause
19.10 Aktuelle Stunde
19.30 Westpol 20.00
Tagesschau 20.15 NRW
von oben 21.45 Sports
chau Bundesliga am
Sonntag 22.15 Zeiglers
wunderbare Welt des
FuBballs 22.45 Sport im
Westen 22.55 Sport In
side 23.25 Ein Herz und
eine Seele 00.10 Nacht
programma's
TV5
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 14.00
Vivement Dimanche
Prochain! 15.10 #ver-
sionfrangaise 15.45 Les
chefs16.30 Maghreb-
Orient Express 17.00
Kiosque 18.00 64', Ie
monde en f rangais, 1re
partie 18.30 Le bar de
l'Europe 18.40 Nus et
culottés 19.30 L'Ameri-
can Dream 20.30 Jour
nal (France 2) 21.00
Sous le figuier: Melo
drama. 22.35 Journal
(RTS) 23.00 Confusion:
00.15 Nachtpro
gramma's
581 zondag 10 december 2017
PZ