Oyarlsderi FAMILIEBERICHTEN 15 Tilly van Quekelberghe Jan Abraham Versprille COLOFON Familieberichten - Jan - Dina Maria de Koene O ITIensen inq.nl Met ontroering namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze trouwe jachtmeester Kees Moerdijk Het gemis zal groot zijn voor de familie maar ook voor ons. Jachtcombinatie Waarde en Kruiningen Tilly van Quekelberghe-Vercruijsse Mathilda Suzanna Louise Carlo van Quekelberghe Tilly van Quekelberghe - Vercruijsse zéÈÊêP* De dood verbreekt niet alle banden. De liefde en herinneringen blijven. Intens bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve en zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Breskens, 29 augustus 1930 Breskens, 6 december 2017 Breskens: Dien Versprille - de Koene Breskens: Adri en Helma Valesea en Eldert Finn Mitchel en Stefanie V Lynn Zedelgem: Rianda en Patrick (in liefdevolle herinnering) Natasja en Hervé Ilhan en Sion Breskens: Lynette en Rudy Joeri en Sabine Tess en Evi Melissa V en Joey Jeffrey en Evelien Jenthel en Jelmen Jill en Dirk Jasmijn Speciaal woord van dank aan alle medewerkers van Woonzorgcentrum Hooge Platen. Boulevard 17-103 4511 AA Breskens Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Jan op zondag 10 december van 15.00 uur tot 16.00 uur, Jan is thuis, Boulevard 21, kamer 002. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 13 december om 12.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Suzanna Anna Magdalena Suus Smallegange - de Looze Suzanna Smallegange-de Looze vrijdag 8 december 2017 kijk ook op Een ongelijke strijd tegen een ziekte waar niemand tegen kan blijven vechten. Ondanks het verdriet en de pijn is het ons samen gelukt op een goede manier afscheid van elkaar te nemen. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 59 jaar. Breskens: Carlo van Quekelberghe Sven Niels 2 december 201 7 Rozenstraat 30, 4511 HB Breskens Zoals zij het zeif heeft gewild, hebben we in besloten kring afscheid van haar genomen in het crematorium te Terneuzen. Voorgoed uit ons midden maar niet uit ons hart. De wil was er nog, de kracht niet meer. Intens verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante, We wensen Carlo, Sven en Niels veel kracht toe om dit zware verlies te dragen. Breskens Pa van Quekelberghe (in liefdevolle herinnering) Ma van Quekelberghe-Cocquyt Sluis Oscar en Hennie van Quekelberghe- Henneken Oostburg Patricia en Gerard Ultee-van Quekelberghe Edgar en Dominique, Luke, Bruce Remco en Maïté, Nino, Yuna Sluis Annet en Johan Van parys-van Quekelberghe Ward en Daisy Toon Breskens Angelo van Quekelberghe Oostburg Esmiralda en Udo Kooyinga-van Quekelberghe Myrthe, Jelte Verdrietig maar vol bewondering voor haar optimisme en wilskracht hebben wij afscheid moeten nemen van onze collega Keurslagerij de Milliano Oostburg, december 2017 Zoals je hebt geleefd, zo ben je ook gestorven Eenvoudig, eigenwijs en sterk Het was moeilijk voor je om het leven los te laten Het is goed zo, rust zacht... Wij geven kennis dat rustig is ingeslapen onze moeder, schoonmoeder, trotse oma en overgroot moeder sinds 2012 weduwe van Theo Smallegange Breskens 14 juni 1936 Breskens, 6 december 2017 Adrie en Hendrika Sara en Joris Daan, Floor, Fenna Karei en Anita Carlien Maren Anne en Niels QQ Use en Dylan Correspondentieadres: Havenstraat 52 4511 BK Breskens De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 11 december om 13.30 uur in MFC de Korre, Ghistelkerke la te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Oude Rijksweg te Breskens. Na afloop kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren in de Korre. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Thuiszorg ZorgSaam Team Breskens, voor alle goede zorgen. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verdriet in ons hart moeten we afscheid nemen van onze zus, schoonzus en tante Magda en Chris Neven en nichten SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 85