uigïri^ Frieda Lorenzo Lodder-Booij Jan Zoutman klimop ft [T1ens9nlinq.nl FAMILIEBERIC 15 Matthijs Sinke Thijs Sinke MATTHIJS SINKE Sia Wisse - van de Guchte Sia Wisse - van de Guchte Cornelia Pieternella Serier COLOFON Familieberichten vrijdag 8 december 2017 Met groot verdriet, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft mogen betekenen, delen wij u mee dat door de Heere van ons is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en onze altijd meelevende opa en overopa in de leeftijd van 89 jaar. Krabbendijke: J. Sinke-Grootjans Krabbendijke: Jos en Dini Sinke-van den Berge Jolinda en Robin, Connor, Florynn, Migo Annemiek en Michael, Joran, Romée, Ravi Denise en Peter, Kristel, Rebekka, Collin Krabbendijke: Rianda en Jan-Kees Blok-Sinke Ando en Liesbeth, Thomas Jamanja en Jacco, Lana Rilland: Andrien en Cor Teunis-Sinke Kardamylia en Job Ylitsia en Emiel Oostdijk: Janthilda en Dick van Koeveringe-Sinke Lisanne en Lennard, Jeftha Mattheo Anjerie Jeanne-Lynn 6 december 2017 H.A. Fonteinestraat 19,4413 CV Krabbendijke Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 9 december van 16.00 tot 17.00 uur, H.A. Fonteinestraat 19. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. dinsdag 12 december om 13.30 uur in de zaal van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Tot ons kwam het droeve bericht dat door de Heere is weggenomen, in de leeftijd van 89 jaar, We wensen zijn vrouw Janny en de verdere familie heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Ad en Jannie Sinke Jan René en Johanna Nadine Anton en Wilma Martijn, Jurre Janet en Wilco Oostdijk, 6 december 2017 Uit onze familiekring werd weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van J. Sinke-Grootjans Goes: A. Koeman-Grootjans A. M. Koeman (in herinnering) Middelburg: J. Veerhoek-Grootjans (in herinnering) J. Veerhoek Kruiningen: W. van Boven-Grootjans K. van Boven (in herinnering) Middelburg: M. Dees-Grootjans A. Dees (in herinnering) Kruiningen: L. Grootjans M. Grootjans-van den Berge Yerseke: W. Grootjans W. Gebraad Neven en nichten 6 december 2017 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons was, laten wij weten dat onze lieve moeder, oma en oude oma is overleden. echtgenote van Johannis Cornelis Lodder f Rotterdam, Rhenen, 28 september 1918 5 december 2017 Wilma en Cees Ariën Hans en Sylvana Sophie Jasmijn Ellen en Erik Bart en Karin Daan Sara Lieke Suzanne en Diego Koen en Mirjam Tessa Mama ligt thuis. Cuneralaan 2 3911 AC Rhenen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 11 december om 12.00 uur in crematorium Slinger- bos, Slingerboslaan 15, 6718 ZA Ede. Voorafgaand is er hier van 11.45 tot 11.55 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de plechtigheid is het mogelijkheid om de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Als je moeder sterft en je vader lang geleden. Hoop dan datje hun liefde erft, want kind zijn is nu verleden. Vandaag hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overoma weduwe van Aarnout Wisse 's-Heer Arendskerke, 's-Heer Arendskerke, 22 november 1920 6 december 2017 Ina en Frank t van Dijke - Wisse Ko en Laurien Wisse - van Dixhoorn Maria Wisse Mieke Wisse Jaap en Liesbeth Wisse - Janse Janet en Ad Mijnsbergen - Wisse Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Lange Achterweg 50, 4458 AC 's-Heer Arendskerke De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Heel verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze oudste zus en tante Jan van de Guchte Nellie van de Guchte - Bliek Ko (in liefdevolle herinnering) Ada en Theo Huib en Thoby Joke en Nico René en Annet Alle kinderen van de overleden broer en zussen van Sia. Wij zijn (tante) Sia en haar gezin dankbaar voor de jarenlange hechte vriendschap. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en schoonvader Monster Oost-Souburg 8 maart 1928 1 december 2017 Sophia Zoutman - van Antweipen Pieter en Ine Dick en Marja Jeanette Jan heeft zijn laatste weken doorgebracht in Zorgcentrum de Kraayert in Lewedorp. Wij zijn al het personeel zeer dankbaar voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Doomluststraat 34 4388 AM Oost-Souburg Naar de wens van Jan heeft de crematieplechtigheid in familiekring plaatsgevonden. Na het afscheid van onze allerliefste Conny hebben velen met ons meegeleefd door aanwezig te zijn bij de afscheidsbijeenkomst, door het sturen van een kaartje of op welke manier dan ook. Dit is ons tot steun geweest en zal altijd een goede herinnering blijven. Heel hartelijk dank daarvoor. Jacco Pleune Jasper en Miranda Emma Menno Ma Serier Serooskerke(W.) november 2017 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC. NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43