ÜvsrJsilsr] 14 FAMILIEBERICHTEN r Col 2)obloelc )oooeLaal Col Ibobbelaal Janna Maria van Loo-Ruissen Annemarie Annemarie van Loo - Ruissen Annemarie van Loo Annemarie van Loo Annemarie van Loo Wilhelmina Maria Fraterman -Wil- O fflensen.inq.nl VJ Cornelis Antonius Dobbelaar Cor Dobbelaar Kees Moerdijk Sjaak van Loo Annemarie Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze buurvrouw Wij wensen Sjaak de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Simon Mendy Harry Anja William Anne Ed Lia Hannie Gerrit Marjonel Renaldo Karolien Rien Matty Leen Dinie Ad Hilde Bob Alice En kinderen kijk ook op vrijdag 8 december 2017 "Tot morgen" is voorgoed voorbij Toch nog onverwachts is in zijn slaap rustig overleden, mijn man, vader en opa 27janaaïi 1938 5 decembel 2017 ondeisckeiclen met het tlieuw-(juinea heïinnelingskluis Koos Dobbelaar-Jeronimus Ellen en Gerardus Koen José en Pascal Shanice en Raoul Reggi Eduard Flipsepad 45, 4491 GS Wissenkerke Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Cleijenborch in Colijnsplaat voor hun betrokkenheid en zorgzame toewijding. We nemen zaterdag 9 december in besloten kring afscheid van Cor. De condoleance vindt plaats van 11.30 tot 13.00 uur in Zaal Onder de Toren, Voorstraat 20 in Wissenkerke. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Cor Ad en Kitty Sjef en Lenie Henk en Ina Onze kinderen en kleinkinderen December 2017 Wij ontvingen het droevige bericht dat onverwacht is overleden onze goede vriend Lenie Dourleijn Dien van Halst Ko en Marie de Smit Corrie van der Klooster Wissenkerke, 6 december 2017 Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze vriend Wij wensen de familie veel sterkte. Henk en Ria Verloop Wissenkerke Met ontroering namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze trouwe jachtmeester Het gemis zal groot zijn voor de familie maar ook voor ons. Jachtcombinatie Waarde en Kruiningen Ons resten geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de grootste daarvan is de liefde. 1 Korintiërs 13:13 Tot ons grote verdriet is onverwachts en veel te vroeg overleden onze lieve, sterke en zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Krabbendijke december 1959 t Goes 6 december 2017 Kruiningen: Sjaak Papendrecht: Rik en Anita Tilburg: MarjetenErwin Etten-Leur: Linda en Stefan, Timo en Casper Correspondentieadres: Begrafenisverzorging Van Burg T.n.v. Fam. I.M. van Loo Zweedijkseweg 2 4401 NH Yerseke Om haar leven te gedenken zal een dienst van woord, gebed en muziek worden gehouden op maandag 11 december om 13.00 uur in de Johanneskerk, Burgemeester Elenbaasstraat 2 te Kruiningen. Aansluitend wordt u uitgenodigd voor condoleances en afscheid in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Daarna begeleidt het gezin Annemarie naar het crematorium om daar in beslotenheid afscheid te nemen. In plaats van bloemen graag een bijdrage aan het Epilepsiefonds. Mocht u geen kaart hebben gehad, dan bent u toch welkom om de dienst bij te wonen Verdrietig geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze zus, schoonzus en tante echtgenote van onze zwager en oom Wij wensen Sjaak en zijn gezin veel sterkte toe met dit grote verlies. Nellie en Steven f, Ella en Rinus, Aartje en Jaap f, Leo en Nelly, Leen en Ineke, Kees en Anneke, Gerda en Willy en hun (klein-) kinderen. Wij zijn diep bedroefd door het plotselinge, veel te vroege, overlijden van onze lieve schoonzus en tante Wij wensen Sjaak en zijn kanjers van kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Arie en Laura Hans en Liesbeth Bep en Piet Thejo en Marian Neven en nichten Kruiningen, 6 december 2017 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden op 6 december 2017 van echtgenote van onze medewerker en collega Sjaak van Loo. Wij wensen Sjaak, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers Zeeland Refinery N.V. Vlissingen Oost Wij zijn diep getroffen door het overlijden van echtgenote van onze collega Sjaak van Loo. Wij wensen Sjaak, zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. De collega's van afdeling E&I Zeeland Refinery N.V. "Breng me naar het water. Veel te vroeg, nog vol plannen en idealen en ondanks de wil om te blijven leven, is na een hevige strijd overleden mijn dierbare partner van Herman Bastiaan de Snoo In de leeftijd van 71 jaar heeft zij ons verlaten. 'Mijn leven ivas mooi en dat gun ik mijn nabestaanden ook. Herman de Snoo Gijs Annet Hans, Andrea Jeroen, Nikita Ronald Ingrid Ron Correspondentieadres: Witte Dam 25 4434 AN Kwadendamme Overeenkomstig de wens van Wil heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42