kleintjesmarkt reiskatern.nl Nu OPRUIMING bij Rob Jacobs mannenmode! Feestdagen Evenementen Kleine letters Groot bereik Exclusieve Lezersreis Adembenemend genieten Natuurlijk Azoren Vanaf Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc \Cü BS ROB JACOBS MANNENMODE kleintjesmarkt maakt je groot! RUBRIEKSADVERTENTIE PLAATSEN? Kerstbomen C. ROTTE www.rottetuinhout.nl Onroerend Goed 0G t.k gevraagd TUI 8-daagse vliegreis K Guupwrtitrut 21 4461 IX Om 0111-213)29 iaIoW rct-jfc.-oMnunacco.xJc jü ««w^jKobimiaMamoi!* al V>AN- U kunt uw advertentie aanleveren tot uiterlijk 14.00 uur, 2 werkdagen voor plaatsing. Wilt u een proefdruk dan kan dit tot uiterlijk 14.00 uur, 3 werkdagen voor plaatsing. E-mail: rubrieken@persgroep.nl Tel: 088 - 013 99 99 Post: De Persgroep - Afdeling Rubrieken Postbus 8759 3009 AT Rotterdam Handel in tuinhout, geopend 9-17 uur KERSTBOMEN In div. soorten en maten tot 3 m. Ook volop Kerstgroen Bij aankoop v. kerstboom 10% korting op de kerststukken. VUURWERK www.vuurwerkzeeland.nl Torenstraat 33-35, Meliskerke 06-22319544/0118-562351 Wij kopen uw woning. Bel voor vrijblijvend aanbod. FVZVastgoed.nl 0627082665 adverteren onder een rubriek Hotel Vila Nova*** Dit comfortabele hotel staat bekend om haar goede prijs-kwaliteitverhouding. Het hotel wordt geprezen om haar vriendelijke en behulpzame personeel. Zowel het historische centrum als de haven van Ponte Delgado zijn op loopafstand. Loop ook zeker eens in de avond naar de haven voor een lekker drankje. Dit is dé plek waar de locals genieten van het goede leven! In de omgeving vindt u diverse restaurantjes en barretjes. Het hotel beschikt over een buitenzwembad, ligbedden, fitness, een restaurant en bar. Nu vanaf €399,-p.p. Prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2 personen per kamer en Economy vlucht. Exclusief 2,50 calamiteiten fonds en 20,- reserveringskosten per online boeking. Aankomst op donderdag en zondag. De vanafprijs is beperkt beschikbaar op geselecteerde data bij vertrek vanaf Amsterdam Schiphol. De actuele prijzen per vertrekdatum vindt u op de website van Reiskatern. Autohuur: u kunt een huurauto bij- boeken (alleen mogelijk bij reisbureau boeking). Prijs vanaf 49 per auto per dag (o.b.v. 7 nachten). Halfpension: het is mogelijk om deze reis op basis van halfpension te boeken (vanaf 100,- p.p. per week). Walvisexcursie: u kunt ter plaatse of direct bij boeking een excursie bijboeken om walvissen en dolfijnen te spotten tijdens een tocht op zee in een stoere zodiac (vanaf €54,- p.p.). Meer informatie en boeken: Ga voor Hotel Vila Nova naar onze website reiskatern.nl/pzc/TUI1746 of bel met 088-0885885 (lokaal tarief)) of ga langs bij een TUI winkel (r5> Voor de actieve natuurliefhebber! Smaragdgroene Lagunes, kleurrijke bloemenvelden, heldere krater- meren, een azuurblauwe zee en authentieke dorpjes. Dat zijn de Azoren! De Portugese eilandgroep is een waar paradijs voor de actieve natuurlief hebber. Geniet van de vele wandelmogelijkheden, een zacht klimaat, leuke kleine strandjes en natuurlijk de walvissen en dolfijnen, die er in grote getale voorkomen, wel meer dan 20 soorten! De eilandengroep staat zelfs in de top 10 van beste plekken ter wereld om walvissen te spotten. Inclusief: Retourvlucht Amsterdam - Sao Miguel met TUI fly Luchthavenbelasting en brandstofheffing Transfer van luchthaven naar accommodatie en v.v. Nederlandssprekende reisleiding 7x overnachting in een 2 persoonska mer in Hotel Vila Nova 7 x uitgebreid ontbijtbuffet Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken gaat u naar de website reiskatern.nl. U kunt ook bellen met TUI tel.: 088-0885885 (lokaal tarief) of langsgaan bij een TUI winkel in de buurt o.v.v. Persgroep Azoren - Hotel Vila Nova. Op deze reis zijn SGR - ANVR voorwaarden van toepassing. U vliegt naar het prachtige Sao Miguel, het grootse eiland van de Azoren. Bekend om de geisers en de vele vul kaankraters die volgelopen met water, helderblauwe meren vormen, omzoomd door duizenden kleurige bloemen. Op de Azoren is het fijn toeren in een eigen huurauto. Langs de beroemde kratermeren bijvoorbeeld. Vertrek: 19 april t/m 27 september 2018 Vulkanen, meren en bloemen V Walvissen en dolfijnen spotten Heerliik driesterren hotel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 26