F atjfl AREYOU READY TO PARTY? MM iSl 21 Paniek bij de familie Oerlemans, nu een vuurzee het sterren reservaat Bel Air bij Los Angeles bedreigt. Kunnen Reinout, Danielle en hun kinderen hun nieuwe huis nog wel in? Paris Hilton is al geëvacueerd. V Overal as, het geluid van brandweerhelikopters in de lucht. Vlammen in de verte. Reinout en Danielle Oerlemans, en hun vier kinderen Thijmen (16), Fiene (13), Ben jamin (11) en Kate (8), houden het Ame rikaanse nieuws nauwlettend in de gaten. Hun nieuwe, Italiaans getinte landhuis in Bel Air, waar ze over twee maanden in zouden trekken, ligt in het gebied van 60 hectare rond Los Angeles dat in brand staat. Meer dan 1.000 brandweer mannen doen hun best om de ver schillende vuurzeeën onder controle te krijgen. Hun huidige villa in de Hollywood Hills, waar de mediatycoon en zijn gezin sinds 2014 wonen, loopt geen risico, al dwarrelt daar op het terras ook as neer. Sjenny Overgaag, de moeder van oud-wielrenster Danielle, heeft een paar ongeruste dagen achter de rug. „Naar omstandigheden gaat het met hun zelf goed. In hun huis zijn ze veilig. Dat is anders bij hun nieuwe huis in Bel Air. Daar heerst gevaar en is er paniek, want het nieuwe huis staat dicht bij de vuren. De scholen zijn er dicht en de kinderen zitten thuis. Ze zijn al een tijdje bezig aan het toekomstige huis. Renoveren, verbouwen, inrichten. Ze zouden er over twee maanden ingaan, maar kunnen er nu niet bij", aldus de Westlandse. „We hopen dat de wind snel gaat liggen, anders zijn ze heel bang dat het fout gaat." Skype Pa Leo en ma Sjenny Overgaag hebben dagelijks contact met 'Amerika'. „Via Skype, maar ook door even te bellen. Dan doen we meestal 's middags, als het hier 16.45 uur is en daar 07.45 uur in de ochtend. Dan zit de wagen vol met kin deren op weg naar school en kan ik ze allemaal horen. Maar nu is de basis school waar de jongste twee op zitten dicht. Natuurlijk zijn we bezorgd. We hopen op gunstige wind, maar de laatste dagen stond die juist hun kant op ge richt. En we hopen dat het huis goed nat wordt gehouden. 'De brandweer ver richt goed werk', vertelde Daniëlle. We hopen dat alles mee valt." De Oerlemansjes gaan binnenkort wo nen in wat het sterrenreservaat van Amerika genoemd kan worden. Het is een aaneenschakeling van luxueuze stulpjes en kapitale landgoederen, om heind met muren of hekken om de glu rende paparazzi buiten te houden. Be roemde buurtgenoten genoeg, en af hankelijk van waar de kapitale wonin gen staan, moeten ze nu evacueren of paraat staan om huis en haard te verla ten. Zo zullen Gwyneth Paltrow, Jennifer Aniston, Jennifer Lopez en Arnold Schwarzenegger hun kof fers al klaar hebben staan, mocht de brandweer hun veiligheid niet lan ger kunnen waarborgen. Andere sterren moesten in de afge lopen dagen al hun biezen pakken. Ho- telerfgename en socialite Paris Hilton liet op sociale media weten dat zij en haar huisdieren uit voorzorg uit haar villa zijn gehaald. Hilton: „Die vlammenzee is doodeng, het ziet eruit als de hel." Comédienne Ka- thy Griffin moest vertrekken, net als zanger John Legend en zijn vrouw Chrissy Teigen. Glee-actrice Lea Mi- chele heeft haar dierbaarste spullen ge pakt en logeert nu bij vrienden. Actrice Jennifer Tilly (Liar Liar, Bride of Chucky had wat minder geluk: pas het vierde hotel had een kamer beschikbaar. „Het lijkt erop dat iedereen aan het evacue ren is", zegt Tilly. Een deel van de wijn gaard van mediamagnaat Rupert Mur doch, eigenaar van Fox News, en zijn vrouw Jerry Hall (de ex van Mick Jag- ger) ging in vlammen op. Het huis op het landgoed - zo'n 25 miljoen euro waard - zou nog ongeschonden zijn. Glas Prosecco cadeau Het mooiste aanbod voor een avond uit! vrijdag 8 december 2017 PC - i De vuurzeeën in Californië bedreigen ook Bel Air, de sterrenwijk van Los Angeles. Dennis Jansen Marlies van Leeuwen John Le gend en zijn vrouw Chrissy hebben net als Paris Hil ton hun huis al ver laten. T Kan de familie Oerlemans wel verhui zen? FOTO GETTY IMAGES Het dak gaat er af bij het musicalspektakel On Your Feet! Stilzitten is onmogelijk! Het ritme en de onweerstaanbare dans krijgen u hoe dan ook te pakken. Geniet van alle aanstekelijke wereldhits van Emilio en Gloria Estefan zoals, 'Conga', 'Dr. Beat' en 'The Rhythm is gonna get you'. De musical die bruist van energie is alleen te zien in het BeatrixTheater Utrecht. Boek nu uw kaarten en feest mee! Profiteer nu van een uniek aanbod Boek nu en ontvang een glas Prosecco cadeau Bestel uw tickets op pzc.nl/oyfpauze

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21