COLOFON Familieberichten üvsrJsderi Pieter Geense Wim van Hoepen Arthur Kleijwegt Olga Celina Sonnemans - van de Vijver nnajacomina 'Buijze 1 filgnsen-inq.nLFAMILIEBERIC15 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Piet Eggermont Piet was actief als vrijwilliger in het Industrieel Museum Zeeland. Wij zullen zijn inzet en betrokkenheid missen. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen, familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en vrijwilligers van Industrieel Museum Zeeland A Bedroefd maar dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een lang durige ziekte, die hij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, van ons is heengegaan mijn lieve man, pa en opa echtgenoot van Rose-Marie van Hoepen-Pauwels Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Kloosterzande: Rose-Marie van Hoepen-Pauwels Clinge: Davy en Dorothy, Ciro 27 november 2017 Tulpstraat 18, 4587 AZ Kloosterzande We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen in het crematorium te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de Seniorenkliniek in Hidst, dr. Wouters en naar iedereen die Wim liefdevol heeft verzorgd en begeleid. handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken, aan wat is geweest. Tot het einde zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Remie Sonnemans 23 -07- 1940 Philippine 130- 11 -2017 Philippine Sluis: Anja en Mare Bart Petra Philippine: Erwin Philippine, 30 november 2017. Burgemeester Dhoogeweg 1, 4553 PP Volgens de wens van ma heeft het afscheid in besloten kring plaats gevonden. Axel, 30-7-1928 donderdag 7 december 2017 Groot zijn de werken des Heren, na te speuren door allen die er behagen in hebben. Psalm 111 2 Met veel verdriet, maar ook met diepe dankbaarheid voor het leven dat God hem heeft geschonken, deel ik u mee dat mijn lieve, zorgzame vader is overleden sinds 15 juni 2002 weduwnaar van Johanna Janna Leunis Terneuzen, 7 mei 1928 Hengelo, 4 december 2017 Marjet Geense Hengelo, Backenhagen Correspondentieadres: Monuta Tymon Stamborg Postbus 40056 7504 RB Enschede De rouwdienst zal Deo Volente worden gehouden op vrijdag 8 december om 13.00 uur in de Ontmoetingskerk, Drilscholtenstraat 30 te Hengelo. De begrafenis is vastgesteld op zaterdag 9 december op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat te Terneuzen na een korte samenkomst die aanvangt om 11.30 uur in de aula aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar daar te ontmoeten. Geen bloemen. Diep getroffen zijn wij door het zeer onverwachte overlijden van onze gewaardeerde en fijne collega Arthur stond bij ons allen bekend om zijn opgeruimde, vriendelijke karakter en positieve instelling. Hij was altijd betrokken en graag bereid mee te denken. We waren zo trots hem in ons team te hebben. We zullen zijn positieve inzet en voorbeeldige collegialiteit enorm gaan missen. Wij wensen zijn vrouw Annette en zijn dochters Suzanne en Ilse alsmede familie en vrienden heel veel sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies. Allecollega's EMR European Metal Recycling Als ik dingen niet meer weet Als ik de namen niet meer ken En wat ik weet meteen vergeet Zodat ik onherkenbaar ben Begin dan een heel oud lied Dan zing ik mee en aarzel niet Vandaag nemen wij afscheid van de liefste moeder, oma en overgroot- moeder die wij ons konden wensen echtgenote van Aart Willemsen t Terneuzen, 5-12-2017 Meta en Peter Oele-Willemsen Dany en Debby - Justin, Lars, Boaz Nicky en Linda - V Freddy en Manon Angela en Jelle Chantal Matty en Herman Koekkoek-Willemsen Carina en Pascalle - Robin Hemma - Dewi, Bo Katy en Romano - Daviho, Santo, Ginaira Anneke en André Stockman-Willemsen Boy en Mariëlle Jamie Willeke en Erik Bakker-Willemsen Brendan en Amber Lemay Correspondentieadres: Prins Hendrikstraat 4, 4571 HE Axel De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 9 december om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Voorafgaand aan de dienst kunt u vanaf 10.00 uur afscheid nemen in de rouwkamer van het uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Blide", afd. De Schoone Waardin, voor de liefdevolle verzorging. Ook als u geen kaart heeft ontvangen, bent u welkom. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 81