r t M 44 Lekker knus uit je dak met lokaal talent 9 CHECK DIT! Isabel Provoost (18) uit Middelburg werd in 2014 tweede in The Voice Kids en begin dit jaar tweede in The Voice of Holland. Dit weekend treedt ze twee keer op in Zeeland. The Voice „Ik vond het altijd leuk om te zingen, maar was nooit van plan om mezelf op te geven voor The Voice Kids. Ik vond mezelf nooit goed genoeg, dacht dat anderen beter konden zin gen. Toen ik eens een liedje moest zingen in de klas, zei een vriendinne tje tegen mijn moeder dat ik mee moest doen aan The Voice Kids. Zij en mijn moeder hebben mij overge haald. Dat ik uiteindelijk de finale haalde, had ik nooit verwacht. Dat ik me daarna ook zou opgeven voor The Voice of Holland had ik ook niet ge dacht. Ik wilde eigenlijk wachten tot ik wat ouder was, maar weer werd ik overgehaald door een vriendin en weer haalde ik de finale. Het ging al lemaal zo snel... Ik vind het nog steeds heel gek, als mensen mij na staren op straat denk ik dat er iets geks op mijn gezicht zit." Nazomerfestival „Er zijn al veel mooie dingen op mijn pad gekomen. Zo had ik mijn eigen theatershow in het Arsenaaltheater in Vlissingen, trad ik op Concert at Sea op met BI of en met het Praags Filharmonisch Orkest in Athene. Wat me ook altijd zal bijblijven, is mijn optreden op het Nazomerfesti val in Middelburg. Het was mijn eer ste eigen show na The Voice en ik had niet verwacht dat er veel mensen zouden komen, omdat het gratis en doordeweeks was. Toch stond het Abdijplein helemaal vol. Iedereen juichte, klapte en zong mee. Dat was echt een kippenvelmoment." Oostkapelle „Ik heb het momenteel erg druk met optreden, het maken van nieuwe muziek en mijn studie Rechten in Tilburg. Als ik wil ontspannen, ga ik naar Oostkapelle. Daar kom ik al sinds kleins af aan, omdat mijn vader betrokken is bij de voetbal. Ik ben een echte voetbalfan, dus ik sta regel matig op zaterdag aan de kant te sup porteren. Ik ken er veel mensen en zij hebben mij allemaal gesteund tijdens Ik zal altijd terugkomen naar Zeeland mijn deelname aan The Voice. Ja, mijn hart ligt echt in Oostkapelle." Setteleni in Zeeland „Ik heb ieder weekend wel een optre den, dus ik kom sowieso altijd terug naar Zeeland in het weekend. Ik ga dan graag stappen in Middelburg, bij ZanziBar, Pizza Amore of café 't Schuttershof. Tot rust komen doe ik op de boulevard in Vlissingen of ge woon door door Middelburg te fiet sen. Ik ben iemand die graag alles van de wereld wil zien en was zeker toe aan iets nieuws in mijn leven, maar ik zal altijd terugkomen naar Zee land. Ik geniet echter ook van mijn tijd in Tilburg nu en heb het er enorm naar mijn zin. En ik wil ook nog wel een tijdje naar het buiten land. Maar ik kom honderd procent zeker terug. Als ik me later settel, zal het in Zeeland zijn." Eigen theatershow „Dat ik morgen het voorprogramma van Trijntje Oosterhuis mag verzor gen, vind ik heel bijzonder. Ik zal vooral akoestische covers brengen met alleen een gitaar erbij. Mijn ei gen theatershow in Wissenkerke de volgende dag wordt ook heel speciaal. Het zal een intiem, klein optreden zijn met mijn band. Ik vertel over alle belangrijke momenten, vanaf mijn deelname aan The Voice Kids tot nu. Bijvoorbeeld over het nummer 'Sweet Goodbyes', dat ik zong voor een vriendinnetje dat heel ziek was. Uiteraard zing ik ook liedjes die bij die verhalen passen. Het wordt een heel persoonlijk concert en dat maakt het iets spannender dan andere op tredens." Toekomstdromen „Momenteel ben ik bezig met het schrijven van nieuwe muziek, samen met mijn band en Bekir Kolic. Ik hoop daar volgend jaar veel van uit te kunnen brengen. Mijn droom is om later grote optredens te kunnen ge ven met mijn eigen muziek. Net als Adele, mijn grote voorbeeld. Ik wil mensen kunnen raken met mijn ei gen nummers." vanaf 16 jaar donderdag 7 december 2017 PZ 'Mijn hart ligt echt in Oostkapelle' Gertie De Boey —Isabel Provoost A Isabel Provoost: „Er zijn al veel mooie dingen op mijn pad geko men." FOTO RUBEN OREEL Isabel Provoost treedt morgen avond op bij het kerstconcert van Trijntje Oosterhuis in de Nieuwe Kerk in Zierikzee, aanvang 20.15 uur. Zaterdag geeft Isabel met haar band haar theaterconcert 'This is me' in Onder de Toren in Wissen kerke, aanvang 20.00 uur. Naam voorstelling: Anywave Winter Edition Wie: lokale bands Genre: popfestival Leeftijd: Waar: Brogum, Zierikzee Wanneer: zaterdag, vanaf 14.30 uur De zomer is na tuurlijk hét fes tivalseizoen, maar de enthousiaste vrijwilligers van poppo dium Brogum in Zierik zee vinden het eigenlijk te lang duren om tot de volgende zomer te wachten. Daarom is vorig jaar de winteredi tie van het zomerfesti val Anywave, dat vol gend jaar voor de 38ste keer wordt gehouden, in het leven geroepen. Volgens voorzitter Swen Blikman viel dat zo in de smaak dat dit jaar weer een Anywave Winter Edition wordt gehouden. Niet zo groot als het zomerfes tival, maar gewoon bin nen in Brogum, lekker knus en warm. Er is voor gekozen om lokaal talent een podium te bieden, dus alle zeven bands hebben leden die op Schouwen-Duive- land wonen of van het eiland afkomstig zijn. Zo wonen de leden van BUG in Amsterdam, maar ze hebben hun roots op het meest noordelijke eiland van A Rebound treedt op tijdens de Anywave Winter Edition. Zeeland. De tienkop pige band speelt covers uit de periode tussen de jaren 70 en nu. Ed Vulgar bestaat uit vier jongens die vorig jaar nog optraden als Sunra. Hun nieuwe naam past beter bij hun uitstraling: hun optreden is vaak wild en ietwat vulgair. Rebound trakteert op classick rock uit de jaren 70 en 80, Smelly Kitchen vult dat aan met soul en funk en zorgt voor een groove. MXRCXL, ofwel Marcel, is een alternative metal act die snoeiharde metal riffs afgewisseld met alternatieve rock met grungeinvloeden de zaal instuurt. Fam. Jansen bestaat uit twee knotsgekke drummers die voor een opzwe pende drumjamsessie zorgen. En dan heb je nog de post-punk alter native rock van Chara des. Kortom: een varia tie aan stijlen. —Valeska Nastaly

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 53