3 TheKikhertaalt MeindertTalma Elvis Nixon Nieuwste show 0 Boek Johan Neeskens Cd Boek cd Dvd show in de Verenigde Staten en ge vraagd of ik auditie wilde doen. Ik heb twee keer 'nee' gezegd." Er doen immers veel roddels en clichés over de Chippendales de ronde. Dat ze oldschool hardcore strippers zijn bij voorbeeld en hun fans geld in hun broekjes laten stoppen tijdens de shows. „Ik geloofde die roddels, he laas. Ik had nog nooit een show ge zien, dus kende en begreep het con cept niet. Toen ik echter eenmaal zag wat deze mannen deden, was ik met een enthousiast en besloot ik dat ik De Nederlandse vrouwen lijken altijd iets stiller dan in andere landen dit ook wilde doen. Er klopt echt niets van de roddels, het is echt al leen maar leuk." Het moeilijkste deel van het be staan van een Chippendale is het weg zijn van vrienden en familie. „Vakan ties, bruiloften, verjaardagen... Je mist ze allemaal en dat is niet altijd ge makkelijk. Dat is echter de opoffering die je moet maken als je dit leuke werk wil doen. Gelukkig kunnen we met de kerst allemaal weer even naar huis. Daar kijken we dan ook erg naar uit." SINDS 1979 De Chippendales trekken jaarlijks zo'n twee miljoen mensen. Ze treden op in 23 steden in Midden- en Zuid- Amerika, 6o Europese landen, 8 Zuid-Afrikaanse steden en nog een heleboel plaatsen in Azië. De Vegas show van de Chippendales won zelfs een award. Behalve Terneuzen ko men de mannen in Nederland ook naar onder andere Zwolle, Amster dam en Utrecht. Maar eerst gaan de mannen nog eens de Zeeuwse vrou wen vermaken. En dat verveelt nooit, want volgens Billy Jeffrey blijft het optreden als Chippendale verfris send en uitdagend. „We gaan mee met de laatste trends qua dansen en muziek en daardoor is het altijd ver nieuwend." Verrassingen De tour van seizoen 2017/2018 zit dan ook weer vol verrassingen. „We heb ben weer een volledig nieuwe cho reografie, nieuwe technische snufjes én een paar nieuwe mannen. Boven dien hebben we nu een groot, nieuw scherm hangen. Zo kunnen alle vrouwen, waar ze ook zitten in het publiek, alles meekrijgen van de show." Dus ook het moment dat de broekjes uit gaan... Want dat is uit eindelijk toch de reden waarom de meeste dames een ticket kopen. Of niet soms? donderdag 7 december 2017 PZ Nu het WK voetbal zon der Oranje nadert, en ook de Nederlandse clubs in Europa geen potten meer kunnen breken, is het goed om terug te kijken op de meer glorieuze tijden van het vader landse voetbal. In 1974 kregen 'we' (bijna) de hele voetwereld op de knieën en was Johan Neeskens de grote aanjager. Jaap Visser schreef zijn carrièreverhaal op in Johan Neeskens, wereldvoetballer. Verschenen bij Kick uitgevers. The Kik komt met een bijzonder aardig album met Nederlandstalige versies van Engelse nummers. Bij Dave von Raven en consorten wordt Can't Buy Me Love van The Beatles Geen rooie cent. Ook de jaren 90 komen voorbij: Losing My Religion van R.E.M. is bewerkt tot Lente in de herfst. Er staan ook nummers van Adele, Oasis en de Backstreet Boys op. Deze maand verschenen. Nederlands onbekend ste popster, zo noemt hij zichzelf. De Friese muzikant Meindert Talma staat al twee decennia garant voor authentieke Neder landstalige popmuziek. Op zijn vorige album bracht hij een ode aan dammer Jannes van der Wal. Je denkt dat het komt bestaat uit een cd en roman, want Talma is ook een prima schrijver. Verschenen bij Uitgeverij Passage. Zijn carrière is behoorlijk in het slop geraakt na alle be schuldigingen van seksueel misbruik, maar Kevin Spacey blijft wel een van de grootste acteurs van zijn generatie. In de curieuze, waargebeurde film Elvis Nixon speelt hij president Richard Nixon, die in 1970 bezoek krijgt van ene Elvis Presley (Michael Shannon). De zanger wil zijn diensten aanbieden om hippies en drugs tegen te gaan. Verschenen bij September Film. houden van ons De Chippendales, in de nieuwe show met een volledig nieuwe choreografie, nieuwe technische snufjes én een paar nieuwe man nen. FOTO ANP De Chippenda les werden op gericht door Steve Banerjee en stonden voor het eerst op het podium in een club in Los Ange les in 1979. Al gauw kregen ze succes bij vrouwen over de hele wereld. De mannen tourden de afgelopen twee jaar door Nederland met hun 'Get Lucky Tour' en 'Break the Rules Tour' en hadden daar mee veel succes. Woensdag 13 de cember staan ze in het Schelde- theater in Ter- neuzen met hun nieuwe show 'Best. Night. Ever.' Chippendales: woensdag, Schel- detheater Terneuzen, aanvang 20.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 47