ÜvarJailen COLOFON Familieberichten O fTlensen nq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Adriaan Groenewegen Pieter Geense Arthur Kleijwegt A Ronald Hugo Scherpenzeel Ronald Hugo Scherpenzeel Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Piet Eggermont Piet was actief als vrijwilliger in het Industrieel Museum Zeeland. Wij zullen zijn inzet en betrokkenheid missen. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen, familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en vrijwilligers van Industrieel Museum Zeeland Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze Aad. 6 juni 1936 Coby Matthijsse Florus en Anita Manon Daniëlle Roy Thom Een speciaal woord van dank voor het personeel van zorgcentrum Ter Valcke, unit 401, voor de liefdevolle aandacht aan hem besteed. Van de Spiegelstraat 48, 4461 LM Goes De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Psalm 111 2 2 december 2017 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze Lions vriend Hans Kole Hans was een betrokken en gewaardeerd lid van onze club. In de laatste fase van zijn leven was hij helaas niet meer in staat onze vergaderingen te bezoeken. We missen nu voorgoed zijn heldere kijk, zijn rake opmerkingen en humoristische inbreng in onze bijeenkomsten. Lions Club Borsele Plotseling is uit onze straat verdwenen Kees Moerdijk hij is gestorven op de leeftijd van 91 jaar. Altijd was Kees bereid om een ieder in de straat bij te staan of te helpen, hierdoor zullen we hem node missen. De bewoners van de clausstraat te Waarde: fam. C. van de Bovenkamp fam. S. Sinke fam. H. van Veen Dennis en Fleur Schriek fam. Hirdes-Kuzee fam. van der Hart fam. Paauwe fam. J. Jansen fam. A. Cornelisse fam. Harthoorn Rien en Wilma Sinke fam. F.Verwijs fam. Moeleker fam. Sinke Huil niet omdat ik er niet ben, maar glimlach omdat ik er was. Bedroefd, maar vol goede herinneringen, geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van onze vader, schoonvader en opa Utrecht, 25 augustus 1945 f Chateau-sur-Cher, 28 november 2017 Goes: Quirine en Rudi Aidan, Toulouse Middelburg: Valerie en Tristan Correspondentieadres coöperatie DELA, t.a.v. Fam. Scherpenzeel, De Wijper 8, 4726 TG Heerle De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 11 december om 1500 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er een informeel samenzijn in de koffiekamer waarbij u de familie persoonlijk kunt condoleren. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Tout savoir C 'est tout comprendre C 'est tout pardonner Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van de vader van mijn dochters en onze zwager Dingena Koster en familie donderdag 7 december 2017 Terneuzen, 7 mei 1928 Groot zijn de werken des Heren, na te speuren door allen die er behagen in hebben. Met veel verdriet, maar ook met diepe dankbaarheid voor het leven dat God hem heeft geschonken, deel ik u mee dat mijn lieve, zorgzame vader is overleden sinds 15 juni 2002 weduwnaar van Johanna Janna Leunis Hengelo, 4 december 2017 Marjet Geense Hengelo, Backenhagen Correspondentieadres: Monuta Tymon Stamborg Postbus 40056 7504 RB Enschede De rouwdienst zal Deo Volente worden gehouden op vrijdag 8 december om 13.00 uur in de Ontmoetingskerk, Drilscholtenstraat 30 te Hengelo. De begrafenis is vastgesteld op zaterdag 9 december op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat te Terneuzen na een korte samenkomst die aanvangt om 11.30 uur in de aula aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar daar te ontmoeten. Geen bloemen. Diep getroffen zijn wij door het zeer onverwachte overlijden van onze gewaardeerde en fijne collega Arthur stond bij ons allen bekend om zijn opgeruimde, vriendelijke karakter en positieve instelling. Hij was altijd betrokken en graag bereid mee te denken. We waren zo trots hem in ons team te hebben. We zullen zijn positieve inzet en voorbeeldige collegialiteit enorm gaan missen. Wij wensen zijn vrouw Annette en zijn dochters Suzanne en Ilse alsmede familie en vrienden heel veel sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies. Allecollega's EMR European Metal Recycling SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43