Joos Compiet Peter Gibson kykookop fDensenlinq.nl FAMILIEBERIC 15 Er zijn veel goeie mensen, maar je moet ze mogen ontmoeten. en dat heb ik. Heden overleed in WZC.-Antonius te Kloosterzande, omringd door allen die hem lief waren, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Roversberg 30-3- 1928 t Kloosterzande 4 -12 - 2017 Sinds 12 -1 - 2010 weduwnaar van Wies Mahu Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kloosterzande, 4 december 2017. Correspondentieadres Pastoor Willemsstraat 28 4586AK Lamswaarde. De uitvaartdienst zal plaatshebben op vrijdag 8 december 2017 om 10.30 uur in de H. Corneliuskerk te Lamswaarde, waarna we hem vergezellen naar zijn laatste rustplaats bij Wies op de begraafplaats aldaar. Afscheid nemen van Joos is mogelijk donderdag 7 december van 19.00-19.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Spoorweg 4 te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Wij willen Dr. Seij en medewerkers van W.Z.C.-Antonius hartelijk danken voor alle liefdevolle zorg die ze aan Joos en ons gegeven hebben. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Diep bedroefd zijn wij met het bericht van het overlijden van ons bestuurs en commissielid dhr. Piet Eggermont Wij wensen zijn kinderen - kleinkinderen en familie alle kracht toe om dit verlies te verwerken. Bestuur - fractie en leden CDA-Hulst. heeft het leven los kunnen laten op 30 november 2017 Hij was op 28 december 1937 geboren in Burnley (Engeland) Zijn uitvaart heeft op 5 december in besloten kring plaatsgevonden. Heerle, 6 december 2017 DELA, t.a.v. mevr. Gibson-Wulfers, De Wijper 8, 4726 TG Heerle Sjaak den Hamer Den Vaderland ghetrouwe Blijf ick tot inden doet. Mijn schildt ende betrouwen Zijt Ghy, O Godt, mijn Heer Met groot verdriet, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft mogen betekenen, delen wij u mee dat door de Heere onverwacht van ons is weggenomen onze lieve zeer zorgzame vader en onze altijd meelevende opa en overopa Cornelis Moerdijk - Kees - drager van de eremedaille in de Orde van Oranje Nassau in zilver met de zwaarden sinds 28 januari 2010 weduwnaar van Adriana Weststrate in de leeftijd van 91 jaar. Elspeet: Marleen van Ouwendorp-Moerdijk Henk van Ouwendorp Adrianne en Jan Johan, Henry, Julian, Ruben Fennette en Michiel Mariene, Louise Marilene Woudenberg: Rien Moerdijk Elly Moerdijk-Zoeteman Kees Nisanne en Gert-Jan Gawege: Jan-Kees Moerdijk Margreet Moerdijk-van de Velde Kees en Lilian Marilyn en Dinant Dan en Kirsten Emma 4 december 2017 Clausstraat 11,4414 BH Waarde Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op D.V. vrijdag 8 december van 19.30 tot 20.30 uur in de Adullamkerk, Meezeweg 2a te Waarde (ingang via de zijkant). De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. zaterdag 9 december om 11.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats naast de kerk. Daarna is er in de kerk gelegenheid tot condoleren en samenzijn. "Bedankt voor alles! Wees niet bedroefd (effetjes mag wel hoor!) en geniet verder van het leven". Als het schip achter de horizon verdwijnt is het niet ver weg, je ziet het alleen niet meer. DINK Dingeman Govert Ripmeester COLOFON Familieberichten woensdag 6 december 2017 Rust nu maar zacht mijn mannetje. je Elsje Na een moegestreden strijd is van ons heengegaan mijn lieve man, mijn maatje, mijn alles mijn schoonzoon, onze broer, zwager, oom en vriend echtgenoot van Els Schaalje in de leeftijd van 60 jaar. Els den Hamer-Schaalje Ma Schaalje familie den Hamer familie Schaalje Gent, 29 november 2017 Scheldekade 21 4531 EG Terneuzen De crematiedienst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dink Onze allerliefste rots in de branding, maatje, pa, stiefvader, (st)opa heeft ons zo onverwacht en veel te vroeg verlaten. Het verdriet en het gemis zijn niet te beschrijven. Partner van Carla van Vliet Rotterdam, 30 september 1 955 t Oosterhout 1 december 201 7 vaderen opa van: Paul Linda en Paul, Fenna, Evi en voor: Inoek en Stephanie, Lisa, Syl Wouter en Amber Céline Claire Correspondentieadres: Uitvaartonderneming Wilma van Opstal t.a.v. de familie Ripmeester Schalkeveld 1J4838 BG Breda Dink is thuis. Het afscheid vindt plaats op zaterdag 9 december om 10.00 uur bij uitvaartcentrum Zuylen in aula Brabant, Tuinzigtlaan 11481 3 XH Breda. Aansluitend is er gelegenheid om elkaar aldaar te ontmoeten. Daarna begeleiden wij Dink met de naaste familie naar de begraafplaats in Renesse. Dink was dol op chrysanten (fuego) als snijbloem. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 84