OyarJsilsn 14 FAMILIEBERICHTEN O [flensen inq.nl Dirk van Dam Arthur Kleijwegt Arthur Kleijwegt Arthur Richard Wilfred Kleijwegt Dick Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Anton Duinkerke De heer Duinkerke was lid van de cliëntenraad van de woonzorgcentra Moerzicht en Hof Cruninghe. De heer heeft een grote betrokkenheid getoond bij de zorg- en dienstverlening in Zorggroep Ter Weel en daardoor een belangrijke bijdrage geleverd aan het welzijn van de cliënten. We wensen de familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers, cliënten, vrijwilligers en cliëntenraad woonzorgcentra Moerzicht en Hof Cruninghe. Mw. drs. J.A. (Coby)Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel Wij ontvingen het bericht dat HANS KOLE oud huisarts Hoedekenskerkeen 's-Gravenpolder is overleden. Wij verliezen in hem een markante collega; we zullen hem missen. Riet André en Helmi Willem-Jan en Dorien Dieneke Medewerkers huisartsenpraktijk 's-Gravenpolder Totaal onverwachts en veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze fijne buurman Wij wensen Annette, Suzanne en Ilse heel veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Adri en Elly Peter en Carolien Rinus en Corrie Frans Wim en Nicole Buurman Sandee Angelo en Franca Johan Perry en Jeanine Buurman Mol Frank-Jan en Simone Gerard t en Toke Edwin Wim en Bregta Mario Jan en Nelleke René f en Miranda Peter en Monica Marrit, Eefje, Inge, Sjaak Rudi en Jeannette John en Jacqueline Jankees en Isabelle André en Christianne en kinderen Arthur Kleijwegt Plotseling en veel te jong is overleden onze buurman Wij wensen Annette, Suzanne, Ilse en familie de kracht toe om dit grote verlies samen te kunnen dragen. Jack en Reny Courtin Mikaj, Ayden, Nicky Norman en Anja van Deijk Wim en Jannie de Pundert Heinkenszand, 2 december 2017 Ik ontdekte dat ik minder en minder te zeggen had, tot ik uiteindelijk stil werd en begon te luisteren. En in die stilte hoorde ik de stem van God. Sören Kierkegaard Wij ontvingen het droevige bericht dat onverwacht en veel te vroeg is overleden Arthur Kleijwegt vader van onze leerlingen Suzanne (h5c) en Ilse (m2e). Wij wensen Suzanne, Ilse, hun moeder, familie en vrienden Gods hulp en steun toe en de kracht om dit verlies samen te kunnen veiwerken. Namens de raad van toezicht, het college van bestuur, het personeel en de leerlingen van het Ostrea Lyceum te Goes drs. J.A. Brand voorzitter college van bestuur Annette Kleijwegt-den Hartog kijk ook op woensdag 6 december 2017 als het leven niet meer gaat zoals je hoopte als je lichaam niet meer doet wat jij wilt als je moet toelaten dat anderen je verzorgen en leven overleven is Na een moeilijke periode waarin wij hoopten op herstel is mijn lieve, zorgzame en altijd behulpzame man, vader en opa aan zijn nieuwe reis begonnen. In de leeftijd van 80 jaar Bep van Dam-Haase Jeanet Dirk Manusama Ruben Daniël Mirjam Gil Ellen van Dam Bill van Aalst Inge van Dam Middelburg, 3 december 2017 Koos Vorrinkstraat 70, 4333 AW Middelburg Wij zijn SVRZ 't Gasthuis in Middelburg dankbaar voor de liefdevolle zorg en gastvrijheid. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 7 december van 19.00 tot 19.45 uur in Het Walchers Uitvaartcentrum, Logistiekweg 7, Vlissingen. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 8 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de dienst ontmoeten we u graag in de naastgelegen koffiekamer. Correspondentieadres: p/a Monuta Richard Ensing t.a.v. Familie Kleijwegt, Fluitekruidstraat 8, 4461 MH Goes De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 8 december om 11.00 uur in de Heilige Blasiuskerk, Kerkdreef4te Heinkenszand. Voorafgaand is er om 10.00 uur de mogelijkheid tot afscheid nemen. Na de afscheidsdienst zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Vanaf 12.00 uur bent u welkom in De Stenge, Stengeplein 1 in Heinkenszand. Daar is er gelegenheid de familie vanaf 13.00 uur te condoleren. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze advertentie als zodanig. Vandaag bereikte ons het bericht van het onverwachts op veel te jonge leeftijd overlijden van Vader van onze leden Suzanne en Ilse Wij wensen zijn vrouw Annette en hun dochters Suzanne en Ilse veel sterkte toe. Bestuur en leden van Paardensportvereniging de Weelruiters Nisse, 3 december 2017 Veilig in Jezus'armen Veilig aan Jezus'hart Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve en zorgzame man en onze vader echtgenoot van Mijnsheerenland, 11-07-1968 Heinkenszand, 02-12-2017 Annette Suzanne Ilse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42