üi/sr leden O ITIensen inq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Pie van den Dries COLOFON Familieberichten familieberichten Geluk zit in zovele dingen Die je van binnen laten zingen Een zonnestraal, een blij gezicht Een regenboog, een mooi gedicht Een fijn cadeau, een mooie bloem Een hand die helpt Een zachte zoen. Geluk zit in zovele dingen Bewaar het in herinneringen. Veel te vroeg en na een oneerlijke strijd, hebben wij afscheid moeten nemen van onze dappere dodo, onze lieve Mamsie, oma Pluus, zus, schoonzus en vriendin Teuntje Johanna Alsma - Murre - Teuny - weduwe van G.J.J.F Alsma ☆Yerseke 17 oktober 1949 fHaarlem, 1 december 2017 Wij zijn zo trots op haar en missen haar nu al, maar zijn ook opgelucht dat het eindeloze vechten voorbij is. Jeanine en Gilles V Huib en Conny Murre Cees Steendam Jannis Alsma Jacky Luimes Correspondentieadres Jeanine en Gilles Alsma - Holl Nrd. Schalkwijkerweg 145 2034 JB Haarlem Teuny is overgebracht naar Uitvaartcentrum Haarlem, Parklaan 36 te Haarlem, alwaar geen bezoek. Voorafgaand aan de begrafenis komen wij samen in Uitvaartcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620, 4382 XW Vlissingen op vrijdag 8 december om 13.30 uur. Aansluitend, rond 15.00 uur, zullen wij haar begraven op de Algemene begraafplaats aan de Biggekerksestraat te Koudekerke. Piet Eggermont weduwnaar van Truus Eggermont - Sponselee De Hemel heeft er een stralende ster bij. Na een liefdevolle verzorging in de Koriander is onze lieve Pie overleden. Heinkenszand, 23 mei 1929 Goes: Amsterdam: Heinkenszand: Heinkenszand: Langeweegje: f Heinkenszand, 3 december 2017 Catrien van den Dries Mark en Anne Marie Bill, Reny, Marvin, Emily Ingrid, Ronald, Nikki, Tink, Dinfi Tanne Steyn - van den Dries Heinkenszand: Nelly en Jan Nagelkerke De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 7 december om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Blasius, Kerkdreef 4 te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.15 tot 9.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Pie in de afscheidsruimte naast de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de Stenge, Stengeplein 1 te Heinkenszand. Correspondentieadres Mark Boerman, Vinkenstraat 23,1013 JL Amsterdam. 06-20606620 info@markboerman.nl Indien u geen rouwkaart heeft ont\>angen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Suzanna Janna Zonnevijlle Op 86 jarige leeftijd heeft de Heer uit ons midden weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante Heieen Scheele - Quaak Oostburg: Martien Quaak Jo Quaak -Janse t IJzendijke: Jannie Scheele-Quaak Jos Scheele Goes: Ferdy Quaak Tanny Quaak-Bel Neven en nichten BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN familieberichten Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of week blad naar keuze. dinsdag 5 december 2017 kijk ook op Met verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar terugkijkend op dierbare herinneringen en die altijd met liefde voor ons klaar stond, geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze geliefde vader en opa In de leeftijd van 68 jaar Esther Eggermont Angelo Rijsdijk Bruno Caesar Joost Eggermont Marjolijn Fliek Thijm Correspondentieadres: Afscheidshuis "de Koestering" Groenendijk 51, 4587 CS Kloosterzande De plechtige uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 8 december om 14.00 uur in de H. Martinuskerk te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerhof. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel de Linde, Hulsterweg 47 te Kloosterzande. Degene die geen rouwkaart heeft gekregen kan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Ik verlaat diegenen die ik Hef heb en ga naar diegenen die ik lief had. Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbaar gevoel dat haar lijden nu voorbij is, is overleden weduwe van Kees den Hamer t levenspartner van Christiaan van den Ende t in de leeftijd van 92 jaar. Zaamslag Adri en Ria Zaamslag Nico en Sarien Axel Corrie en Jan Klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, 3 december 2017 Correspondentieadres: Olivierstraat 12 4571 AZ Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 8 december om 14.00 uur in het Stropievat, Molen straat 14 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Veerstraat. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het Stopievat. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwil ligers van zorgcentrum 'De Molenhof', afd. de Hoge Heule, voor alle zorg en aandacht. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 86