Beurzen in jubelstemming om belastingplannen Trump E 17 aan om de superrijke klant 3 DAGEN ALL INCLUSIVE Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc reiskatern.nl voorbeeld. „Sommige zakenreizi gers zijn altijd onderweg. Zo'n vlucht is voor hen hetzelfde als een hotelovernachting. Als ze een nachtvlucht hebben, kunnen ze slapen, zich opfrissen en meteen verder naar hun afspraak." Toch is het niet zo dat elk vlieg tuig wordt volgestopt met suites. Vierkante meters zijn duur, en de voorzieningen nemen nogal wat ruimte in. Daarnaast is de doel groep beperkt: mensen die zon der met hun ogen te knipperen duizenden euro's neertellen voor een ticket, maar ook weer niet zo rijk zijn dat ze een privéjet heb ben. De trend van de laatste jaren is dat de suites wel luxer worden, maar dat er tegelijk ook minder per toestel zijn. Zes in plaats van acht, in het geval van de 777 van Emirates. Singapore ging van veertien naar elf. Dergelijke vliegtuigen worden vooral ingezet op steden als New York, Dubai en Londen: flinke af standen, een welvarend publiek én drukbevlogen. Emirates intro duceert zijn nieuwe concept op de routes Brussel-Dubai en Ge- nève-Dubai. Bart Lapers, een Vlaamse reis- blogger gespecialiseerd in busi- nessclass vliegen, moet nog zien of er op deze routes voldoende vraag is. „Normaal gesproken worden dit soort concepten niet in België gelanceerd. Misschien worden vrije plekken wel ge bruikt om premiumklanten af en toe te upgraden." Safariverrekijker Duidelijk is dat geen enkel detail aan het toeval wordt overgelaten in de strijd om de rijke klant. Voor de gasten die wél aan het raam zitten ligt een Steiner safariverre kijker klaar, zodat ze het uitzicht uitgebreid kunnen inspecteren. De echte wereld is toch nog net iets leuker dan futuristische beeldprojecties. Ook voor de su perrijken. Van Azië tot Amerika gingen de beurzen gisteren omhoog. Beleg gers verwachten dat de Ameri kaanse belastingverlaging tot extra economische groei zal leiden. Dat is goed voor het bedrijfsleven en dus voor de aandelenkoersen. „Ik heb een studie gezien die ver wacht dat de bedrijfswinsten met 8 tot 12 procent stijgen door de lagere belasting", zegt Corné van Zeijl, fondsbeheerder bij vermogens beheerder Actiam. „Dat is heel po sitief nieuws voor bedrijven en aandeelhouders." De belastingverlaging geeft Verlaging van belastingen zal tot extra economische groei leiden in de VS nieuwe brandstof aan de beurs koersen. De jarenlange beursrally in de VS verloor de laatste tijd aan kracht omdat de bedrijfswinsten nauwelijks nog stegen. Na negen jaar onafgebroken groei was de fut er een beetje uit. Nu de winsten au tomatisch stijgen omdat ze minder Tegenstanders van belastingverlaging voeren actie, foto photo news zwaar belast zullen worden, is er weer ruimte voor verdere groei van de beurskoersen. De verwachting is bovendien dat belastingverlaging tot extra econo mische groei zal leiden in de VS. En daar profiteren bedrijven wereld wijd van. Dat is een reden dat de beurzen overal stegen. Niet alleen de aandelenkoersen gingen om hoog, de rente in de VS steeg ook. De belastingverlaging zal naar verwachting leiden tot een stijging van het begrotingstekort. De rege- ring-Trump is daar overigens niet zo bang voor. Trump en de zijnen verwachten dat de belastingop brengsten gelijk zullen blijven van wege extra economische groei door de belastingverlaging. Die zorgt voor meer winst en dus meer belas tinginkomsten. De tegenstanders van belasting verlaging menen dat Trump zich ten onrechte rijk rekent. Volgens hen komt er straks structureel min der belastinggeld binnen en dat leidt tot een hoger tekort. Dat tekort moet de Amerikaanse overheid weer financieren met nieuwe staatsleningen en dat drijft de rente op. Beleggers zouden daar - als een vlucht vooruit - nu vast een voor schot op nemen. Exclusieve Lezersreis dinsdag 5 december 2017 Hotel de Elderschans €99,50 p.p. 2 overnachtingen 2 x ontbijtbuffet (tussen 08.00 en 11.00 uur) 1 x lunchbuffet (op de 2e dag, tussen 12.00 en 14.00 uur) 2 x avondbuffet (tussen 18.00 en 20.00 uur) onbeperkt alle dranken van de kaart (A-merken) inclusief champagne, whiskey en wodka (bar geopend tussen 11.00 en 22.00 uur) onbeperkt gebruik van sauna en fitness Actievoorwaarden kortingen De prijs van €99,50 p.p. geldt in december, januari en februari. Aankomst op vrijdag en zaterdag heeft een toeslag van €20 p.p. Vanaf maart is de prijs €129,50 p.p. met op vrijdag en zaterdag €20 toeslag. Toeslag 1-persoonskamer: 100% Toeristenbelasting: 1,95 p.p.p.n. ter plaatse te voldoen. Parkeerkosten: €4,95 per dag, ter plaatse te voldoen. Boekingskosten: 15 per boeking. Meer informatie en boeken: Ga voor Hotel de Elderschans naar onze website reiskatern.nl/pzc/NUW1757 Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl NUWEG^ PC km hoogte In het grensgebied tussen Nederland en België vind je het beste van twee werelden; het bourgondische van Vlaanderen en de rust van Zeeland. Eeuwenoude stadjes sieren het hart van deze regio die gekenmerkt wordt door rustige poldergebieden. Hotel de Elderschans is in 2016 uitgeroepen tot het beste all-inclusive hotel van Nederland en ook nog eens door Zoover als het populairste hotel van Nederland. Het hotel is gelegen op de Elderschans, ooit een geïsoleerde versterking ten westen van Aardenburg, die onderdeel uitmaakte van de Staats-Spaanse Linies. Van het fort zijn de binnen- en buitengracht nog grotendeels aanwezig en de loop van de omwalling is herkenbaar. Een bezoek aan de Elderschans is dus een hele historische beleving! Het gebied is bebost en er kan heerlijk worden gewandeld. U overnacht in één van de 90 moderne hotelkamers met eigen sanitair, u kunt gebruik maken van de sauna en fitness en u kunt genieten van een uitgebreid ontbijtbuffet, lunch, diner en onbeperkt keuze uit alle drankjes van de kaart. Dit hotel ligt op een steenworp afstand van bekende Vlaamse steden als Brugge, Antwerpen, Gent en Knokke-Heist. Natuur, cultuur en historie, alles in de directe nabijheid te vinden. Natuurlijk kunt u ook heerlijk uitwaaien op het strand. De kust (Cadzand- bad) bevindt zich op 15 kilometer afstand van het hotel. De boulevard van Knokke-Heist ligt op 18 kilometer afstand. De suites van Emirates zijn geheel af te sluiten. Dineren kan uiteraard in stijl. Het definitieve plan moet nog worden goedgekeurd, maar de door president Trump aange kondigde belastingverlaging in de Verenigde Staten zorgt nu al voor een juichstemming op de aandelenbeurzen. Peet Vogels Washington All Inclusive Zeeland Nabij het strand Sluis, Knokke en Gent S Beste all-in hotel van Nederland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 17