J? OvsrJails/] 22 FAMILIEBERICHTEN A Francina Adriana Lamper-Speijkers O Mensen inq.nl Enige algemene kennisgeving Kort na het overlijden van zijn vrouw Sjaan Sloof (t 10 november), met wie hij 63 jaar samen was, is overleden Janis Bakker - Jo- Koudekerke, 23-07-1923 t Vlissingen, 30-11-2017 Fam. Verhoeff Fam. Sloof Correspondentieadres: Zuiderbaan 22 4386 CG Vlissingen Woensdag 6 december om 12:00 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Omstreeks 13:00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Dank aan Annet Parinussa voor de liefdevolle aandacht en zorg die ze aan Jo gegeven heeft. Dank aan de medewerkers van Zorgstroom en het personeel van Weyevliet en Scheldehof voor de goede verzorging. Piet Beulens Cornelis Voogd Koos Coppoolse-Louwerse Koos Coppoolse-Louwerse Pietemella Martina de Fouw-Mersie Nel Carla Harinck Jacob Lucasse kijk ook op maandag 4 december 2017 In Limburg is overleden onze broer Oudelande 17-8-1944 Amstenrade t 30-11-2017 Betsie i, Suzan en Mien J.M. Rentmeester - Beulens Albardastraat 50,4463 VZ Goes Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzonder persoon weduwnaar van Johanna Petroneïla Theresia van der Linden Maassluis, 13 maart 1921 Krabbendijke, 30 november 2017 Loes Schouten - Wolffers Ineke en Pierre Bronsgeest Cor en Ali Voogd Klein- en achterkleinkinderen H. A. Fonteinestraat la, 4413 CV Krabbendijke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 6 december tussen 12.15 en 12.45 uur in dorpshuis "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend is om 13.00 uur de afscheidsbijeenkomst in de zaal van het dorpshuis. Na de afscheidsbijeenkomst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis. 7 Corinthiërs 13 De Fiere nam tot Zich onze schoonzus en tante In de leeftijd van 84 jaar. Leun Leen Gre Neven en nichten 30 november 2017 Verdrietig hebben wij vernomen dat is overleden We verliezen in haar een lieve vriendin. Wij wensen Krijn en (klein) kinderen veel sterkte. Chris Riemens Andries Meulenberg Leny de Kok Matty van Leerdam Willy en Pieter Zoutewelle Dag m'n lieve Man m'n maatje Dag mijn lieve kinderen Dag m'n lieve kleinkinderen Ik wilde hier niet weg Ik wilde zo graag bij jullie zijn Want ik houd ontzettend veel van jullie Dag verdere familie, vrienden en bekenden Bedankt dat jullie er voor mij waren Groetjes en liefs, xxx Nel Veere, 10-09-1941 t Vlissingen, 02-12-2017 Vlissingen Lelystad Oost-Souburg P.M.J. de Fouw Karin de Neve-de Fouw Aloysius de Neve in herinnering Gerard Terpstra Ginger en Kim Aloys en Jacqueline Sanny Ollefers-de Fouw Richard Ollefers Susan en Harry Mandy en Eric en achterkleinkinderen Pablo Picassoplein 18 4382 KB Vlissingen Op donderdag 7 december is er vanaf 14.00 uur gelegenheid om afscheid van Nel te nemen in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. De bijeenkomst, waarin we haar leven gedenken, begint om 14.30 uur. U kunt de familie nadien condoleren en ontmoeten in de koffieruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, Team Boulevard, voor de liefdevolle zorg. Ze waren als dochters voor Nel. Thuis liever geen bezoek. Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van Sinds 2013 was Carla verbonden aan de wereldwinkel. We verliezen in haar een betrokken medewerkster en een fijne collega. Wij wensen Piet, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Medewerkers Wereldwinkel Goes Als je moeder sterft en je vader lang geleden. Hoop dan dat je hun liefde erft, want kind zijn is nu verleden. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar ook dankbaar omdat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat is overleden onze moeder, oma en overoma Sinds 9 september 1983 weduwe van Jacob Lamper Eerder gehuwd geweest met Izak van den Dries 1971 f Nieuwdorp, 18 mei 1921 f Lewedorp, 2 december 2017 Huissen: Jopie Wiskerke-van den Dries Huib Wiskerke Ellen en Peter Vera Lysanne Yvo en Femke Vic Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ 'De Kraavertvoor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging van onze moeder, oma en overoma. Correspondentieadres: Pater Rijkenstraat 98, 6851 ME Huissen. Er is gelegenheid tot condoleren en om een moment samen te zijn op donderdag 7 december van 12.00 tot 13.00 uur in het uitvaartcentrum van uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Ook is daar gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van onze moeder, oma en overoma. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 7 december om 13.30 uur in de 'Bethelkerk', Coudorp 1 te Nieuwdorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. De Heer is mijn Herder! Hij waakt voor mijn ziel, Hij brengt mij op wegen van goedheid en zegen, Hij schraagt me als ik wankel, Hij draagt me als ik viel. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overgrootopa echtgenoot van Jeleintje Wilhelmina Meesen in de gezegende leeftijd van 93 jaar. ZaamslagJ.W. Lucasse-Meesen Eindhoven Rita en Ko Jansen-Lucasse Zaamslag Henk en Francien Lucasse-Herrebout Terneuzen Ineke en Bert Lucasse-Vink Kloetinge Krijn en Tineke Lucasse-Kremer Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 2 december 2017 Molenstraat 85 4543 CN Zaamslag Woensdag 6 december is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 7 december van 12.45 13.20 uur in de Gereformeerde Kerk Vrij gemaakt, Terneuzensestraat 32 te Zaamslag. Hierna zal om 13.30 uur een dankdienst voor het leven worden gehouden. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 22