gratis bezorging verhaal Boeken bestellen via www.blz.nl. Kijk voor een Blz.-boekhandel in de buurt op www.blz.nl Iedere bladzijde een eig e van Zweden n wie ie bent CADEAU- i VERPAKKING De verloren lamilie Michel van Egmond Deal Els Smit De nieuwe mode van Oranje Aaltje van Zweden Om wie je bent Jenna Blum De verloren familie In Deal neemt bestseller auteur Michel van Egmond de lezer mee in de wereld van Rob Jansen, een van de meest vooraanstaande voetbalmake- laars in Europa. Hij schetst niet alleen een intiem portret van een markante workaholic, maar toont gelijktijdig een beeld van de gang van zaken achter de schermen van het (inter) nationale topvoetbal. Paperback 19,99 Ook als ebook In De nieuwe mode van Oranje geeft een groot aantal van de koninklijke designers een inkijkje in hun wereld, waarin ze zelf vaak supersterren zijn. Ontwerptekeningen en niet eerder vertelde verhalen over inspiratie bronnen van de ontwerpers maken van dit boek een unieke bron van nieuwe informatie. Paperback 24,99 Aaltje van Zweden schreef een indringend boek over haar eigen geschiedenis en over die van haar zoon Benjamin, die autisme heeft. Zij vertelt hoe zij de verschillende werelden waarin zij leeft weet te combineren. Als vrouw van een van 's werelds bekendste dirigenten, moeder van vier kinderen en voor vechter voor de erkenning van autisme. Paperback 18,99 Ook als ebook De Duits-Joodse Peter Rashkin heeft de concentratiekampen van de Tweede Wereldoorlog overleefd maar verloor er zijn hele familie. Na de oorlog bouwt hij in Amerika een nieuw leven op, samen met zijn vrouw June en dochter, maar onder de oppervlakte van zijn nieuwe leven sluimeren de herinneringen aan alles wat hij moest achterlaten. Paperback 15,00 Ook als ebook Mooie dint-cadeaus bil Blz. WG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 94