Tijd voor een beetje meer rust Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. „Ja! Ik moest gister avond uit Zeeland komen. Daar woont mijn familie en ik verzorg daar een radioshow bij de lo kale omroep. Geen van mijn huisgenoten was er toen ik thuis kwam. Dat vond ik eigenlijk wel fijn; lekker rustig. Ik heb te kampen met een burn out, die een halfjaar geleden echt op een diep tepunt was. Sinds kort slaap ik weer iets beter. Ik gun mezelf de tijd om goed te herstellen. Ik had zoveel hobby's, op een ge geven moment brak me dat op. Dus nu doe ik op alle vlakken rustiger aan. Intussen ben ik begonnen aan een master film- en televisiewetenschap, dat geeft mijn leven meer structuur." „Mijn ultieme droom is televisie- formats bedenken. Dat vind ik heel vet. Daar zou ik m'n creativiteit in kwijt kunnen. Ik heb altijd wel een project dat ik heel graag wil doen. Nu wil ik bijvoorbeeld een roadmo- vie in Slowakije maken. Daar ga ik morgen naar toe, omdat een vriend van me daar woont." „Ik heb een volge- pland dagje. Ik ga straks met een vriendin naar een vriend van me die zanger en toetsenist is bij een band. Zij helpen me bij het maken van een bedrijfsfilmpje voor een opdrachtgever. Daarna moet ik hier nog even de badkamer schoonmaken want ik heb deze week badkamerdienst. Dan ga ik naar de stad voor een borrel met mijn Twitter- vrienden. Even een hapje eten en daarna met z'n allen naar een concert van Roxeanne Hazes." Grieteke Meer 11.15 uur Matthijs Meulblok (25) geniet nog even van de rust in zijn tijdelijk uitgestorven studenten huis. Er wacht hem een drukke dag. 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? 3 Wat brengt de dag? H Meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 4zaterdag 2 december 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 68