Verzacht huidproblemen Geen kalkaanslag in huis, minder last van mijn droge huid" i Voordeel #3 Bekijk alle voordelen op AquaCell.nl OAOUACELL.NL Geen kalkaanslag meer en héérlijk voor de huid O 088 98 99 100 "Je werkt de hele dag in weer en wind en vooral in de winter kan het guur zijn. Twintig jaar geleden ben ik een keer naar een arts geweest en sindsdien heb ik er zalf voor." Die zalf gebruikt William nog steeds, maar hij heeft tegenwoordig wel minder last van zijn huid. En daarbij komt dat ze sindsdien in huis heb geen last meer hebben van kalkaanslag. De reden: sinds kort hebben William en Sandra een AquaCell die alle kalk uit het water haalt. Het verhaal van Sandra en William én andere ervaringen leest u op aquacell.nl/ervaringen Op internet kijken "Ik liep al een tijdje te zoeken en te doen, vanwege mijn droge huid. Ik ben op internet gaan kijken en zo kwam ik erachter dat de verwijdering van de kalk in het water een mogelijke oplossing zou zijn. Toen was het alleen nog de keus maken voor welk apparaat we zouden gaan. De AquaCell was het enige apparaat dat zonder stroom werkt. Voor ons ideaal, omdat ik 'm in de kelder wilde plaatsen. Daar heb ik geen stroom. Zo is het balletje gaan rollen." Geen kalkaanslag, minder droge huid En doet de AquaCell wat William en Sandra ervan verwacht hadden? "Ja, tot nu toe bevalt het goed. Mijn huid is veel minder droog. En mijn vrouw zegt dat d'r haar zachter is. We hoeven minder shampoo te gebruiken, minder waspoeder en we hebben ook minder kalkaanslag. We zien het op de glazen douchewanden. De glazen komen schoner uit de vaatwasser. En de Quooker en het koffiezetapparaat hoef ik niet meer om de 2 maanden te ontkalken." Even voelen hoe zacht het is Heeft hij helemaal geen twijfels gehad? "Eigenlijk niet nee". Wel kan William zich voorstellen dat anderen wat langer twijfelen over de aanschaf, ook vanwege de aanschafprijs van ruim 2000 euro. Hij kan de AquaCell in elk geval aan iedereen aanbevelen: "Of ze er uiteindelijk ook een kopen, daar ga ik niet over. Maar iedereen die hier op bezoek komt, die moet even voelen hoe zacht het water is." William Dhondt woont samen met zijn vrouw Sandra in het Zeeuws-Vlaamse Westdorpe, zo'n 5 kilometer van de Belgische grens. Hij werkt 'aan de overkant' in Middelburg, in de waterbouw. Of het daaraan ligt weet hij niet, maar hij heeft altijd al last gehad van een droge huid. Lees verder op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 64