OvarJadau FAMILIEBERICHTEN 25 J4xfriana Jo6se-(Bastiaanse JAxfriana Jo6se-(Bastiaanse O ITIensen inq.nl Jacoba Coppoolse - Louwerse Koos Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Koos Coppoolse - Louwerse Wij wensen Krijn en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jaan en Rinus Kodde - Louwerse Koos Louwerse - Kasse Neven en nichten Serooskerke, 30 november 2017 Koos Coppoolse 'Voor altijd in ons hart' Carla echtgenote van onze broer en zwager Piet Harinck schoonzus en tante 'de spil van onze familie' Simon en Truus Marije en Bas Roel en Ellen Wim Joost en Aicha Sabine Johan en Annelies Sander en Tessa Robin en Roos en kinderen Carla Harinck - de Pan Tante Zus Na een lang leven is overleden onze lieve, markante tante en schoonzuster C.M. Timmer-Burgs op de leeftijd van 95 jaar. neven en nichten A. Vinke De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Boulevard Bankert 448 4382 AC Vlissingen Onze dank gaat uit naar de liefdevolle verpleging van De Zoute Viever. Heden ontvingen wij het bericht dat is overleden onze tante Adriana Verhage-Dommisse Sterke de Heere de bedroefde familie Neven en nichten Dommisse 29 november 2017 Na een periode van afnemende krachten heeft het de HEERE behaagd van onze zijde weg te nemen mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Hendrik de Zwarte echtgenoot van Adriana de Pooter in de leeftijd van 82 jaar. A. de Zwarte-de Pooter Corrie en Thijs Goudzwaard-de Zwarte Sjonnie en Marja - Fiona Sannie de Zwarte 30 november 2017 Correspondentieadres Aagje Dekenstraat 15 4532 CT Terneuzen De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. dinsdag 5 december om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. zaterdag 2 december 2017 kijk ook op "k Stel mijn vertrouwen op de Heer mijn God, want in Zijn hand ligt heel mijn levenslot. Na een mooi, werkzaam en dienstbaar leven is van ons heen gegaan, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en (over)oma. We zijn verdrietig dat we haar moeten loslaten, maar dankbaar voor haar leven. Sinds 27 april 1956 getrouwd met Krijn Coppoolse Sint-Laurens 28 december 1932 t Serooskerke 30 november 2017 Krijn Coppoolse Rudi en Beate Coppoolse Arjen, Henrike, Dirk - Demi Coby Coppoolse Jan Krijn Coppoolse Richard en Evif>, Rachelle Wico (in herinnering) en Wilma Coppoolse Ronald en Anja Coppoolse Niels, Julian Johannes Ronald Coppoolse (in herinnering) Op dinsdag 5 december om 11:00 uur houden we een dankdienst voor haar leven in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke (W). Aansluitend brengen we haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats (rond 12:30 uur). Na afloop hiervan bent u van harte welkom in de Zandput. Hier is gelegenheid om te condoleren en elkaar te ontmoeten. Ma hield van bloemen. We zouden het mooi vinden als u een bloem voor haar meeneemt, die we bij binnenkomst in de kerk verzamelen. Correspondentieadres: Oostkapelseweg 83, 4353 EE Serooskerke (W) Ma wilde graag op de boerderij blijven wonen. Een speciaal dank je wel voor iedereen die geholpen heeft dit mogelijk te maken. Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve, altijd belangstellende en behulpzame buurvrouw Wij wensen Krijn, kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe. De buren: Dini en Wim, Corrie en Frans, Ina en Geert, Jolanda en Henk, Nel en Arie, Nanny en Lein, Anny en Wim, Caroline en Leendert, Johan, Brigitte en Fritz, Jerina en Arcon, Marijke en Theo, Suus en Piet, Cocky en Kees, Hanneke en Marco, Sanna en Chris, Rinus, Jan, Petra en Bart, Suus en Thomas, Ria en Ko, Marja en Henk, Anja en Johan, Betsie De wereld is een mooi mens armer, Maar de hemel heeft er een ster bij Onze coLLega is overLeden We zullen haar hartelijkheid, betrokkenheid en positiviteit missen. We wensen haar Piet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Cliënten en collega's van dagbesteding 'Wasserij', Stichting Zuidwester Gij die alle sterren houdt in uw hand gevangen Dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzaam leven voor ons heeft betekend, hebben wij met verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en (over) grootmoeder in de leeftijd van bijna 92 jaar weduwe van Willem Jobse Oostkapelle Rian en Wim Coppoolse-Jobse Hambers (FR) Arjen en Valérie Adrien, Mathis, Mael Voorburg Martijn Sjoerd, Sophie, Samuel UtrechtEsther en Janieke Oostkapelle Job Hambers (FR) Guillaume en Audrey Oostkapelle Klaas en Bernardien Jobse-Albach Oostkapelle Kim en Tessel Amsterdam Amber en Bram Onze grote dank en waardering gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van verzorgingshuis Simnia in Domburg en speciaal naar het team van woning 3 voor hun liefdevolle verzorging. De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op woensdag 6 december om 13:30 uur in de Zionskerk, Duinweg 36A in Oostkapelle. Aan sluitend zal de bijzetting plaatsvinden op de begraafplaats aan de Dorpsstraat in Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemde kerk. Correspondentieadres: Duinbeekseweg 22A, 4356 CE Oostkapelle Domburg, 29 november 2017 Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn zus, schoonzus en onze tante Louw en Riek Nichtjes en neven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 61