Word jij onze nieuwe collega? Medewerker Onderhoud M/V Lid Raad van Toezicht AutoTrac Word jij de Beste Werkgever van 2017-2018? BESTE WERKGEVER 2017-2018 ZorgSaam o o o® t2 Leeuwendaal CheckCheck Chats Michiel Schat, ik weet niet meer waar ik de auto heb geparkeerd... Huh? Kunnen we een nieuwe zoeken! intermediair Scheldezoom Farmacie B. V. is op zoek naar een enthousiaste Wij zoeken een O kijk op leeuwendaal.nl 13:41 online 62% Geïnteresseerd? PRODUCTS Meld je nu aan voor de gratis scan op beste-werkgevers.nl! Scelta Products is een jong, dynamisch bedrijf gevestigd in Kruiningen dat gespecialiseerd is in het produceren van gepaneerde, diepgevroren snack producten. Onze producten vinden wereldwijd hun weg naar onze afnemers in de retail, foodservice en QSR. Met moderne productielijnen en onder astrenge kwaliteitsnormen werken wij, in 3-ploegendienst met een vast team van enthousiaste en gemotiveerde medewerkers. In verband met een capaciteitsuitbreiding zijn we op zoek naar enthousiaste collega's voor diverse functies. Heb je ervaring met soortgelijke werkzaam heden of een opleiding hiervoor gevolgd, je bent betrouwbaar, betrokken, pro-actief, secuur, flexibel en kwaliteitsbewust. Je gaat voor het beste resultaat, je kan zelfstandig werken en steekt graag je handen uit je mou wen? Dan is één van de volgende vacatures misschien iets voor jou! SCHELDEZOOM met een relevante technische mbo-opleiding voor het onderhoud aan gebouwen, systemen en apparaten. Wij nodigen nadrukkelijk ook schoolverlaters uit om te reageren. De volledige advertentietekst is te lezen op www.scheldezoom.nl Vacaturenummer: 020 06.20 Medewerker Onderhoud Wij brengen goede zorg dichtbij. ZorgSaam is een deskundige en ervaren aanbieder van diverse vormen van zorg. Verspreid over heel Zeeuws-Vlaanderen zijn we zo dichtbij mogelijk beschikbaar. Of het nu in één van de ziekenhuislocaties is, bij mensen thuis met thuiszorg of in één van onze ouderenzorglocaties. Zelfs de ambulance die overal in de regio snel komt helpen, hoort bij ons. We helpen waar nodig en waar we kunnen. www.zorgsaam.org Inpakoperators Als inpakoperator ben je samen met je collega's o.a. verantwoordelijk voor de geautomatiseerde inpaklijnen. Je zorgt voor het instellen, opstarten en bedienen van de verschillende lijnen. Daar naast bewaak je de werking van de inpaklijnen en stuur je bij indien nodig. Je voert kwaliteits controles uit om de productkwaliteit te waar borgen. Het uiteindelijke doel van de functie is het zo optimaal mogelijk laten draaien van de inpaklijnen. (3-ploegendienst) Allround- Leerling Monteur Als allround monteur ben je o.a. verantwoorde lijk voor het in optimale staat houden van ons machinepark, onze gebouwen en installaties. Je verricht onderhoud aan de machines en installa ties, met name gericht op het elektrotechnische en mechanische vlak zodat stilstanden worden geminimaliseerd. Je lokaliseert en beoordeelt storingen in samenwerking met de operators en stelt vast of reparatie noodzakelijk en moge lijk is. Je voert noodreparaties uit, ook op me chanisch gebied. Je doet verbeteringen voor het optimaal inzetten van machines en installaties en je wordt betrokken bij nieuwe projecten en aanpassingen aan machines, (dagdienst) Ploegchefs Als ploegchef ben je o.a. verantwoordelijk voor het optimaal laten functioneren van de ploegme- dewerkers. Je zorgt ervoor dat alle werkzaam heden tijdig en op kwalitatieve wijze worden uitgevoerd. Je begeleidt en motiveert medewer kers om effectiever te functioneren. Je geeft op een resultaatgerichte manier leiding door doelen te formuleren en middelen te faciliteren. Tot je takenpakket behoort ook het in goede opera tionele staat houden van het machinepark. Je ziet toe op het netjes en hygiënisch houden van de werkomgeving, in overeenstemming met de geldende veiligheids-, kwaliteits- en milieuregels. Daarnaast hanteer je hoge kwaliteitsnormen en streef je naar voortdurende verbeteringen van de kwaliteit. (3-ploegendienst) Stuur voor 16 december 2017 per e-mail je sollicitatie-brief met cv naar werk@sceltaproducts.com Scelta Products B.V. - Weihoek 3, 441 6 PX Kruiningen T 0113 -396 000 www.sceltaproducts.com '0—0' ©I '0—0' EFFECTORV GEKOZEN DOOR WERKNEMERS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 54