J? s FAMILIEBERICHTEN 27 Jan Boone Willem Verplanke Sanne Verstraten Mar ja Bolijn Jan Verbart Willem Marinus Nijsse COLOFON Familieberichten O ITIensen inq.nl Peter van Eijl Janny Elve - Dubbeldam Tt/Z/c^ y<hs-ixm f/foH/c/r// (/'f Joke Rooze-Hendrikse Jozias Willem Slabbekoorn Celina Maria Alphonsina van de Vijver De familie Wezepoel bedankt dokter Hensels en het personeel van de Zoutvliet voor de uitstekende verzorging van Dhr H. Wezepoel. 24 uur per dag 7 dagen per week L 0800 - 4444 000 zaterdag 2 december 2017 kijk ook op Wij zijn dankbaar voor de vele blijken van mede leven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van Het is voor ons een grote troost te weten dat Jan voor zoveel mensen iets heeft betekend. Namens de familie Boone Middelburg, december 2017 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor alle kaarten, telefoontjes en bezoekjes die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Namens Ria Verplanke - van Belois, kinderen en kleinkinderen. Breskens, december 2017 Voor uw belangstelling, uw lieve brieven, kaarten en bloemen die ik van u mocht ontvangen na het overlij den van mijn allerliefste wil ik u oprecht hartelijk bedanken. Zonder Peter is alles anders, de leegte blijft moeilijk te aanvaarden. Het is voor mij een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Het geeft mij de kracht en steun om verder te gaan. Ceciel van Eijl-Sponselee en familie Axel, december 2017 De vele blijken van warmte en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van hebben ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Willy Elve Kinderen kleinkinderen Terneuzen, december 2017 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma en oma zeggen wij u hartelijk dank. L.J. van Kouteren Erik en Anda en kleinkinderen Terneuzen, december 201 7 Voor de overweldigende belangstelling en medeleven die wij hebben ondervonden tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma willen wij u allen heel hartelijk bedanken. Het heeft ons erg goed gedaan. Toon Rooze Kinderen en kleinkinderen Lewedorp, 2 december 2017 Langs deze weg willen we u bedanken voor uw steunbetuiging na het overlijden van onze vader, opa en overgroot opa. Namens: Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling en het medeleven voor en na het overlijden van onze dochter Het heeft ons goed gedaan. Jan-Willem en Sandra Verstraten- Zwemer Terneuzen, november 2017 Het doet ons goed, zoveel kaarten, bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze ma, schoonma en oma. Hiervoor hartelijk dank. Edemond Buijck kinderen en kleinkinderen Philippine, december 2017 16-05-1947 04-10-2017 We zijn erg dankbaar voor de grote belangstelling tijdens de ziekteperiode en na het overlijden van onze lieve (tante) Marja. Het heeft ons ontroerd. We moeten het nu verder doen met onze herinneringen aan haar en gelukkig zijn dat er veel. Maar wat missen we nu al haar liefdevolle aanwezigheid in ons leven. Mede namens mijn kinderen, kleinkinderen en Marja's zussen dank ik jullie heel hartelijk. Bep van Driel-Blomaard Kloetinge december 2017 fT Colijnsplaat, 2 december 2017 Bedankt voor de liefdevolle omarming, uw handdruk, vol troostende woorden, 't Is goed om te weten dat velen met ons meeleven na het overlijden van onze geliefde Namens de fam. Verbart Zoveel bloemen, %oveel kaarten, -oveel mensen, %oveel tranen. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven, op welke wijze dan ook, rond het overlijden van Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Wim bij zovelen, zo geliefd was. Koos Nijsse-van Sabben Forrie Sarie en Eljan Klein- en achterkleinkinderen SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Heinkenszand, december 2017 Uitvaart Informatie Hulplijn - Ik ben alleen, wie regelt straks mijn uitvaart? - Welke instanties moet ik inlichten na een overlijden? - Wat zijn de kosten van een uitvaart? Voor informatie en antwoorden kijkt u op op www. uitvaartinformatiehu Iplij nn I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 153