J? iÉiii üvar Isdsn J? "JL «ar# TOifliKbaruigifig 26 FAMILIEBERICHTEN Emmy van Waes - de Smit Hendrik de Zwarte Z f /u A Catharina van de Voorde - Adriaansen Ka V Marie van der Reest-van Hoeve O fïlensen inq.nl Jacoba Coppoolse - Louwerse Koos Koos Coppoolse CarLa Harinck - de Pan Stichting Zuidwester Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze tante echtgenote van Roger van Waes Zij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Sluiskil: Roger van Waes Philippine: Natasja en Angelo Virginia en Glenn Courtney en Stan Fleur f Terneuzen, 29 november 2017 Correspondentieadres: Landstraat 2,4541 GC Sluiskil U kunt afscheid nemen van Emmy in het uitvaartcentrum (naast het crematorium), Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op dinsdag 5 december van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 7 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Na afloop kunt u de familie persoonlijk condoleren in de aula van het crematorium. Ook als u geen rouwbrief heeft ontvangen, bent u van harte welkom. Na een periode van afnemende krachten heeft het de HEERE behaagd van onze zijde weg te nemen mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Adriana de Pooter in de leeftijd van 82 jaar. A. de Zwarte-de Pooter Corrie en Thijs Goudzwaard-de Zwarte Sjonnie en Marja - Fiona Sannie de Zwarte 30 november 2017 Correspondentieadres: Aagje Dekenstraat 15 4532 CT Terneuzen De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. dinsdag 5 december om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief hee ft ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. iv .FJRjïj.v i JT'i siSWSSBE Ie A i - - A .V Je weet Eens zal het gebeuren Je weet Eens zal ze er niet meer zijn Je weet De leeftijd is er naar, maar toch.. Een periode voorbij Komt nooit meer terug Je weet maar toch... Na een periode van afnemende gezondheid hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en "oude oma" weduwe van Willem van de Voorde Cadzand, 4 januari 1923 Oostburg, 30 november 2017 Cadzand: Piet van de Voorde Leny van de Voorde - Hahn (in liefdevolle herinnering) Ingrid Jordy, Dennis Johnny en Eayla Hasselt: Corrie van de Plasse - van de Voorde Arie van de Plasse Esther en Martin Francis en Frank Xian Dank aan allen die zorg en aandacht voor onze moeder en oma hadden. Schouwburgstraat 12 4501 BP Oostburg De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 6 december om 13.30 uur in Het Dorpshuis van 't Zwingebouw, Prinsestraat 23 te Cadzand. Hierna zullen wij Ka begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats in Cadzand. Aansluitend nodigen wij u uit voor een informeel samenzijn in Het Dorpshuis. Uw blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden, alsmede uw aanwezigheid bij de begrafenis van onze ma en oma Ria van Belleghem-van Bellegem hebben wij zeer gewaardeerd. Wij danken u hiervoor hartelijk. Kinderen en kleinkinderen Eede, December 2017 zeggen wij u hartelijk dank. kijk ook op zaterdag 2 december 2017 "k Sfe/ rn/yn vertrouwen op de Heer mijn God, want in Zijn hand ligt heel mijn levenslot. Na een mooi, werkzaam en dienstbaar leven is van ons heen gegaan, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en (over)oma. We zijn verdrietig dat we haar moeten loslaten, maar dankbaar voor haar leven. Sinds 27 april 1956 getrouwd met Krijn Coppoolse Sint-Laurens 28 december 1932 t Serooskerke 30 november 2017 Krijn Coppoolse Rudi en Beate Coppoolse Arjen, Henrike, Dirk - Demi Coby Coppoolse Jan Krijn Coppoolse Richard en EviK?, Rachelle Wico (in herinnering) en Wiima Coppoolse Ronald en Anja Coppoolse Niels, Julian Johannes Ronald Coppoolse (in herinnering) Op dinsdag 5 december om 11:00 uur houden we een dankdienst voor haar leven in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke (W). Aansluitend brengen we haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats (rond 12:30 uur). Na afloop hiervan bent u van harte welkom in de Zandput. Hier is gelegenheid om te condoleren en elkaar te ontmoeten. Ma hield van bloemen. We zouden het mooi vinden als u een bloem voor haar meeneemt, die we bij binnenkomst in de kerk verzamelen. Correspondentieadres: Oostkapelseweg 83, 4353 EE Serooskerke (W) Ma wilde graag op de boerderij blijven wonen. Een speciaal dank je wel voor iedereen die geholpen heeft dit mogelijk te maken. Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve, altijd belangstellende en behulpzame buurvrouw Wij wensen Krijn, kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe. De buren: Dini en Wim, Corrie en Frans, Ina en Geert, Jolanda en Henk, Nel en Arie, Nanny en Lein, Anny en Wim, Caroline en Leendert, Johan, Brigitte en Fritz, Jerina en Arcon, Marijke en Theo, Suus en Piet, Cocky en Kees, Hanneke en Marco, Sanna en Chris, Rinus, Jan, Petra en Bart, Suus en Thomas, Ria en Ko, Marja en Henk, Anja en Johan, Betsie De wereld is een mooi mens armer, Maar de hemel heeft er een ster bij Onze collega is overleden We zullen haar hartelijkheid, betrokkenheid en positiviteit missen. We wensen haar Piet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Cliënten en collega's van dagbesteding 'Wasserij', vJAsVT'-.-J - zar Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Ria en Jan Bakker-van der Reest Klein,- en achterkleinkinderen Hoek, december 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 152