5 Genoeg tussenwoningen te koop in Zeeland i» Onze op maat gemaakte kledingkast is hoog, diep, geweldig Hans: „We zijn soms een tikkeltje autistisch wat de inrichting betreft. Alles moet kloppen." Debbie: „Ik houd van symmetrie, bijna tot in het extreme." Krabben Hans: „Voorlopig hebben we nergens spijt van. Maar waar we niet aan wil len wennen, is de badkamer zonder bad. Niks zo fijn als een warm bad na het hardlopen." Debbie: „De kinderen in bad zet ten waarna ze spelenderwijs schoon worden, is ook ideaal. Dus dat bad gaat er komen." Hans: „De wasbak daarentegen, net een urinoir, moet weg. Verder zou een garage prettig zijn; twee eigen parkeerplaatsen is natuurlijk prima, maar autoruiten krabben na een nacht vorst valt toch wel wat tegen." Debbie: „Hij kostte een lieve duit maar nu hebben we ook wat: onze op maat gemaakte kledingkast. Hij is hoog, hij is diep, hij is ge-wel-dig." Hans: „Al mijn pakken en geliefde schoenen kunnen erin." Debbie: „Dankzij de lift trekt Hans de pakken die hoog hangen in een handomdraai naar zich toe." Hans: „Een prijzig tuinbankje van 'eerlijk' hout dat we kochten, bleek van waaibomenhout. Nu staat er een van de Praxis. Niks mis mee." Blond Hans: „Ik had een prachtige dolby surround geluidsinstallatie. Maar de bos snoeren die eraan hing, was Deb bie redelijk beu." Debbie: „Die stereoset was een twistpuntje en ik heb volgehouden. Maar Hans mag niet mopperen, nu staat er een strakke soundbar." Hans: „Ik moest wennen aan haar serviesverzameling, van Blond-Am sterdam. Inmiddels ben ik degene die haar tipt op nieuwe stukken. De bak- kerskast in de woonkamer zag ik ei genlijk niet zitten. Maar ja, je ziet het." Debbie: „Van Xenos, een koopje. Zijn we hem zat, dan gaat ie eruit." Hans: „Tuurlijk." Even voorstellen KIJK VERGELIJK vrijdag 1 december 2017 Kattendijke Adres: Deltastraat 11 Prijs: €165.000 k.k. Bouwjaar: 1956 Kenmerken: Gereno veerde tussenwo ning. Benedenverdie ping: plavuizenvloer met vloerverwarming. Zonnige woonkamer. Woonkeuken, bijkeu ken. Drie slaapka mers, bergzolder. Tuin op het zuiden. Stavenisse Adres: Stoofdijk 8 Prijs: €209.500 k.k. Bouwjaar: 2004 Kenmerken: Nieuw bouw tussenwoning, uitzicht op (jacht)haven. Moge lijkheid voor prak tijk/kantoorruimte. Woonkamer, keuken, dakterras op eerste verdieping. Kapelle Adres: Kasteelstraat 11 Prijs: €174.000 k.k. Bouwjaar: 1973 Kenmerken: Tussen woning, drie slaapka mers, eenvoudige keuken. Balkon over hele breedte van de woning. Berg/slaap zolder met wastafel. Tuin met berging. Hans en Debbie zijn naar eigen zeg gen 'een tikkeltje autistisch' wat be treft hun inrichting. Alles moet kloppen. FOTO'S MARCELLE DAVIDSE extreme Debbie van den Boom Hans van den Boom (55) Debbie van den Boom (35) Hans en Debbie werken beiden bij de Belastingdienst, zij als juriste en hij als fraudecoördinator. Ze hebben twee zoons, Nils (8) en Mees (3). Goes Adres: Kalkblusserijstraat 11 Prijs: €235.000 k.k. Bouwjaar: 1911 Kenmerken: Ener giezuinige tussenwo ning met drie slaap kamers, een ruime zolder die dienst kan doen als slaap- of werkkamer. Fietsen berging, privépar- keerplaats. Hulst Adres: Lange Nieuwstraat 22 Prijs: €339.000 k.k. Bouwjaar: 2014 Kenmerken: Tussen woning, opgedeeld in twee appartementen (waarvan één met bedrijfsruimte en kel der) en een studio. Achterom, drie ber gingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 49