fh H1ensenlinq.nl Leo Hans Zelders Marinus Maria Rijk Sartina Nieuwenhuize- Martoredjo Willem Pluygers Johanna Cornelia de Vries - Smits klimop ff|ensen[ingn[ FAMILIEBERIC 15 Adriana Verhage - Dommisse C.M. Timmer-Burgs - Marien - God heb ik lief Psalm 116 1 en 3 (berijmd) Verdrietig delen wij u mee dat, na een periode van afnemende gezondheid, de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen onze innig geliefde moeder, oma en overoma. We zijn dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben. sinds 8 maart 1981 weduwe van Martinus Verhage 30 november 1923 t 29 november 2017 Oostkapelle: Willem Verhage Truus Verhage - de Putter Oostkapelle: Lenie Maljaars - Verhage André Maljaars Aagtekerke: Joke Melse - Verhage Jaap Melse Middelburg: Ko Verhage Herma Verhage - Bergstra Domburg: Tineke Maljaars - Verhage André Maljaars Hardinxveld-Giessendam: Annie Furster - Verhage Andries Furster Monster: Piet Verhage Gea Verhage - van de Braak Klein- en achterkleinkinderen Allen die met liefde en zorg rondom haar hebben gestaan zeggen we hartelijk dank. Middelburg, Cedrah, locatie Eben-FIaëzer Correspondentieadres: L.A. Maljaars - Verhage Vronesteijn 10 4356 AE Oostkapelle Op D.V. zaterdag 2 december is er van 19.30 tot 20.15 uur gelegenheid tot condoleren in Zorgcentrum Eben-FIaëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. maandag 4 december om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valken burgstraat 25 te Meliskerke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis zijn op de begraafplaats aan de Molenweg te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemde kerk. Geen bloemen Na een lang leven is overleden onze lieve, markante tante en schoonzuster op de leeftijd van 95 jaar. neven en nichten A. Vinke De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Boulevard Bankert 4382 AC Vlissingen Onze dank gaat uit naar de liefdevolle verpleging van De Zoute Viever. In zijn vertrouwde omgeving is rustig ingeslapen, mijn geliefde, getrouwd geweest met Marga C. Dekker Koudekerke, Amsterdam, 22 maart 1939 23 november 2017 Wij hadden negen mooie jaren samen. Jeannette Correspondentieadres: J.C.E. Roggeveen-van den Boogaard Lijzijde 77 1034 KN Amsterdam De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig, maar met dankbare herinnering, hebben wij afscheid genomen van onze vader, opa en overopa. Op de mooie leeftijd van 101 jaar. weduwnaar van Paulina Maria Rijk 9 februari 1916 - f 30 november 2017 Oudelande: Toos en Rinus Boonman-Rijk William en Miranda Martijn en Heidi, Fetma Heinkenszand: Mariëtte en Ad Courtin-Rijk Anouk en Pascal, Giel, Roos, Gijs Manon en Jurgen, Olivier, Frederique Ellen en Richard, Julie en V Ovezande: Sjaak f Ovezande: Jan en Paula Rijk-Boonman Marlou Nadine en Tjalling Isabel en Dirk Heinkenszand: Plonie en Sjaak Rijk-Rijk Marleen en Eric Amoud en Jacolien Heinkenszand: Joke en Jaap Kramer-Rijk Bianca Bob en Germa Frencis en Martin, Loïs en V Heinkenszand: Jacqueline en Jaap Wisse-Rijk Debby Niek Ovezande: Peter en Yvonne Rijk-Helmstrijd Richard en Manon Maikel en Maartje Met hartelijke dank aan het Team van de SVRZ van NieuwSande, voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Noldijk 4,4441 SL Ovezande. De uitvaartplechtigheid wordt gehouden maandag 4 december om 11.00 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te Ovezande. Na de begrafenis is er in dorpshuis Het Trefpunt gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze ma, schoonma, oma en omi willen wij u hartelijk danken. Tannie en Thijs Joke en Jan klein- en achterkleinkinderen 1 december 2017 Wij willen u hartelijk danken voor uw warme belangstelling in de vorm van vele brieven, bloemen, telefoontjes en aanwezigheid bij het afscheid van mijn lieve man, onze markante vader, grootvader en overgrootvader Het heeft ons getroffen dat zovelen lieten blijken het een verrijking te vinden hem gekend te hebben. Hetty Karen en Hans Kinderen, kleinkinderen Hans en Ina en achterkleinkinderen Burgh-Haamstede, december 2017 Het is voor ons onmogelijk om een ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve tante Jopie en trotse oma Jopie Daarom willen we u op deze manier laten weten dat uw steun ons goed heeft gedaan. Dirk de Vries Kinderen Kleinkinderen Zierikzee, december 2017 vrijdag 1 december 2017 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43