Wlassiekm Culhmd Wlystiek 149,- 129,- 99,- Zo gemakkelijk boekt u uw stedentrip: Ga naar pzc.nl/stedentrips Inclusief: Wenen Londen Rome Berlijn Inclusief: Venetië Milaan Liverpool Inclusief: Sofia Praag Gdansk Stap 1 Stap 2 Stap 3 Stap 4 Ga naar pzc.nl/stedentrips Commerciële bijlage 28 november 2017 Heen- en terugvlucht 2 overnachtingen in 3-sterrenhotel Geen reserverings- of boekingskosten Hotel gelegen nabij openbaar vervoer Vertrek uit een luchthaven van uw voorkeur SGR-garantie Eet heerlijke Sachertorte met slagroom Bezoek de Spaanse Rijschool Beleef het Sissi-gevoel De place to be door zijn veelzijdigheid Bezoek theaters op West End Shop till you drop Het openluchtmuseum van Europa Ervaar de smaak van traditioneel ijs Hip, groen en tolerant Haal het maximale uit Berlijn op de fiets Heen- en terugvlucht 2 overnachtingen in 3-sterrenhotel Geen reserverings- of boekingskosten Hotel gelegen nabij openbaar vervoer Vertrek uit een luchthaven van uw voorkeur SGR-garantie Ideaal voor een romantisch verblijf Geef u over aan lokale gerechten Een en al bezienswaardigheid Synoniem aan stijLvolle mode, design en lekker eten Bezoek de grootste rooms-katholieke kathedraal ter wereLd Bezoek de voetbaltempel San Siro Stad in opkomst Boek een Beatles-tour en drink een pint in The Cavern Club Bezoek de historische haven Heen- en terugvlucht 2 overnachtingen in 3-sterrenhotel Geen reserverings- of boekingskosten Hotel gelegen nabij openbaar vervoer Vertrek uit een luchthaven van uw voorkeur SGR-garantie De goedkoopste hoofdstad van Europa Barst van de cultuurschatten en bijzondere bouwwerken Bonte mix van bezienswaardigheden De Gouden Stad Architectuur uit alle voorbije eeuwen Veel trendy winkels en lage prijzen Monumentale pracht Bezoek het traditionele bierhuis Parel aan de Oostzee Schilderachtige straatjes Fijne stranden /h Kies uw favoriete bestemming en boek uw reis. Ontvang een bevestiging in uw e-mail met vouchercode. Ga naar de aangegeven website en verzilver uw code. Reserveer uw reis en ontvang binnen 7 dagen alle reisgegevens per e-mail.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 63