fllensenlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 John Gustaaf Roman Cecilia Antonetta de Rijcke Qj-ÏÏJKüaiüiHinP, COLOFON Familieberichten familieberichten O ITIensen inq.nl Janneke Anna Platteeuw - Janny - Schippers varen naar Oost Schippers varen naar West Wie op zichzelf vertrouwt, vaart het best. Tot het einde zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is onverwacht maar rustig ingeslapen, mijn lieve man, onze dierbare vader en opa Ridder in de orde van Leopold II Oostende (B), 11 augustus 1939 t Goes, 26 november 2017 Vlissingen Maria Roman-Lemarcq, zijn geliefde echtgenote Vlissingen Patrick en Anita Roman Larissa Danny Kirsten Mitchell Vlissingen Doris en Ronald De Witte-Roman Robert Kamilla Sylvie Oost-Souburg Wendy en Ronald Roman-Moerdijk Celine Martij n Sven Aidan Kyra Kalkoensprenk 51 4386 DD Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van pa op vrijdag 1 december van 13.15 tot 13.45 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg waarna aansluitend de afscheidsdienst wordt gehouden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Diegene die geen persoonlijke uitnodiging hebben ontvangen willen wij vragen om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Cedel Peter Rouw BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN familieberichten Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of week blad naar keuze. dinsdag 28 november 2017 kijk ook op Dankbaar voor de mooie jaren die zij heeft gegeven, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder sinds 18 september 1995 weduwe van Jan Jacobus Harte Hoek, 25 maart 1931 t Terneuzen, 21 november 201 7 Jan Harte Correspondentieadres: Steenkamplaan 3 4531 HN Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Ter Schorre', afdeling revalidatie en de 'Maxima', appartementencomplex 3a voor de goede zorgen. Rust in vrede. Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken, aan wat is geweest. Gekomen tot de leeftijd der sterken is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma weduwe van Gerard Wijffels Aardenburg, 24 november 1924 Aardenburg, 26 november 2017 Fresnes sur l'Escaut (Fr.): Piet en Monique Schoondijke: Wies en Peter Sluis: Tiny en Frank Brielle: Frank en Carola Kleinkinderen en achterkleinkinderen Een speciaal woord van dank aan huisartsenpraktijk Aardenburg en verzorgend personeel van Coensdike. Correspondentieadres: Willemsweg 9, 4507 AR Schoondijke De uitvaartdienst zal plaatshebben op donderdag 30 november om 11.00 uur in de H. Petrus Apostel kerk te Schoondijke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats in besloten kring op de r.-k. begraafplaats te Schoondijke. U bent in de gelegenheid tot condoleren van 10.30 tot 10.55 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 1 Dankjewel, geleende schouder Dat ik even leunen mocht Dat ik even klein mocht wezen Dat een hand de mijne zocht Op woensdag 18 oktober hebben we afscheid genomen van onze lieve De liefde die hij bij zo veel mensen wist los te maken en door te geven, werd zichtbaar en voelbaar in de bijeen komst waarin we samen terugkeken op zijn leven. Uw reacties, kaarten en brieven en uw aanwezigheid bij dit afscheid hebben ons buitengewoon goed gedaan. Wij willen u hiervoor heel hartelijk danken. Namens de familie, H. Rouw-Dieleman November 2017 O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensenlinq app voor Android Iphone Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43