üyarJsden Jf 14 FAMILIEBERICHTEN Stefan Blaakman Pascal de Schepper Emma Sophia Claeijs-Simonse Emmie Claeijs-Simonse Truus Hamelink-Goedhart Maurice Aloys De Baets Johanna Adriana Faas-Wage O [flensen inq.nl Emmie Wanneer een boot achter de horizon verdwijnt, is hij niet weg. We zien hem alleen niet meer. Voor altijd in ons hart Pa en ma Bracke - De la Meilleure Kevin Bracke, Milan Biervliet, 23-11-2017. Stefan Blaakman Vrijdag bereikte ons het droevige bericht dat de zoon van onze collega Marian Haers Stefan Blaakman veel te vroeg is overleden. In onze gedachten zijn wij bij Marian en haar familie. Wij wensen hen veel sterkte toe. Mede namens cliënten, medewerkers, vrijwilligers, cliëntenraad, Raad van Toezicht en Raad van Bestuur, Warmande Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Pascal was naast de man van Esther, onze presentatrice van carnavalsmiddag 'Knus mee 50+', jarenlang lid van onze boerenkapel der Lamsoren. Als vader van een bij carnaval betrokken gezin, als muzikant en als persoon gaan we Pascal ook tijdens carnaval enorm missen. We wensen Esther, Maud, Job en familie heel veel sterkte toe de komende tijd. Carnavalsstichting der Lamsoren en showgroep 'Knus mee 50+' Honno kijk ook op dinsdag 28 november 2017 ALGEMENE KENNISGEVING Het verlies was er al voor het einde. De rouw voorbij voordat het afscheid kwam, toen de verwarring bezit van je nam. Wij voelden mee in jouw verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Toch nog onverwacht is in alle rust van ons heengegaan, onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Lucien Claeijs Hoofdplaat, 27 december 1937 Oostburg, 22 november 2017 Oirschot: Claudia en Vince Elise Nadine Hulst: Marnix en Ingrid Isabel Lucian Correspondentieadres: Livingstonestraat 22, 4562 BA Hulst Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van afd Boterbloem van De Stelle te Oostburg voor de liefdevolle verzorging. Voor altijd in ons hart Onze lieve, dappere zus, schoonzus en tante Petrus Simonse en Martha Simonse-Hiel Frieda de Dobbelaere-Simonse en Rob de Dobbelaere Fini Vermeulen-Simonse en Cor Vermeulen Gerard Simonse en Francis Simonse-Schieman Neven en Nichten Geschrokken en verdrietig zijn wij van het bericht dat onze collega plotseling is overleden. Wij wensen zijn echtgenote, familie en naasten heel veel kracht om dit grote verlies te dragen. Namens alle collega's van URS Nederland Dankbaar voor haar leven dat in het teken stond van goedheid, eenvoud en eerlijkheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma Weduwe van Sjaak Hamelink Oost en West-Souburg Middelburg 2 mei 1932 25 november 2017 Johan Jacqueline Aynsley Angela Colin Bryan, Jamie Patrick Jan Gerda Marco Caroline Mitchell Jordi Juli Correspondentieadres: Haymanstraat 23 4335 CV Middelburg Gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 1 december van 10.45 tot 11.00 uur, Buitenhovelaan 1, Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend gehouden worden om 11.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. De strijd is gestreden, het leed is voorbij. De pijn is verdwenen, rust zacht, je bent vrij. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze vader, schoonvader en opa. Dit nog maar kort na het overlijden van onze moeder echtgenoot van Urena Stekelinck Sluis, 24 september 1930 t Sluis, 27 november 2017 Sluis: Guido en Lydia Doménique en Nathalie An-Céline Alexander Stephane Sluis: Vivian en Wynke Chloë en Stefan Amsterdam: Luc en Miriam Carmen en Joris Natasha Correspondentieadres: Kaai 23, 4524 CL Sluis De eucharistieviering zal plaatsvinden op zaterdag 2 december om 10.30 uur in de H. Johannes de Doperkerk te Sluis, waarna aansluitend de begrafenis volgt in besloten kring. U bent in de gelegenheid om te condoleren vooraf gaand aan de dienst in voornoemde kerk van 10.00 tot 10.25 uur. Een speciaal woord van dank aan de huisartsenpraktijk Sluis, ZorgSaam Thuis en Rozenoord. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De warmte van je ogen, het geluk van je lieve lach, de wijsheid van je rimpels tekenen, van dag tot dag. Alles wat je ons hebt gegeven, zorg, liefde, wijsheid en kracht dragen we ons verdere leven mee, dag en nacht. Met gevoelens van dankbaarheid voor haar lange leven, waarin wij ons hebben gespiegeld aan haar wijsheid, geven wij met intens verdriet kennis van het overlijden van onze lieve ma en oma weduwe van Aarnout Faas Oostburg, t Breskens, 8 juni 1927 25 november 2017 Sluis: Jaap en Dia Faas-du Fossé Angelo Stefan Breskens: Michel en Karin Faas-Baas Carmen en Bart Quinten Correspondentieadres: Ph. van Kleefstraat 47, 4511 CD Breskens Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Hooge Platen en aan dokter Decorte voor de liefdevoile verzorging. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op donderdag 30 november om 14.00 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42