Jan Cornelis Paree Jan Paree O IHensen inq.nl FAMILIEBERICHTEN 23 Jacobus Johannes Nicolaas Holleman _Y COLOFON Familieberichten Joop van Bendegem Joop van Bendegem Michiel Joost de Pooter - Nico- Jan - cdfiorina fyaMva tie HJiAAev maartdag 27 november 2017 kijk ook op Verdrietig hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze broer, zwager en oom Familie van Bendegem Familie Schieman-van Bendegem Familie Meesen-van Bendegem neven en nichten Verdrietig zijn wij omdat we onverwachts afscheid moesten nemen van onze schoonbroer en oom Adriaan van den Berge Cecile van den Berge-Lippens - in herinnering Anneke Kaijser-van de Berge Kees Kaijser Andries van den Berge neven en nichten En nu, wat verwacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op U. Psalm 39 vers 8 Verdrietig, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, geven we kennis dat, op Zijn tijd maar voor ons onverwacht, van ons is heengegaan onze geliefde vader, groot- en overgrootvader sinds 15 december 2011 weduwnaar van Suzanna van Ham in de leeftijd van 94 jaar. Zaamslag Adri en Loes de Pooter-Rietbroek Jacco Linda - Gijs, Ilse Milan Heieen - Sam, Tess, S? Justin Isa AxelSuzan en Wim de Feijter-de Pooter Bianca Barry - Sam, Fenne Nathalie Yannick - Jolie Marco Zaamslag Jan de Pooter - in liefdevolle herinnering- 25 november 2017 C orrespondentieadres Voorburcht 4 4543 AZ Zaamslag Vrijdag 1 december is ervan 13.15 -13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Chr. Geref. Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag, waarna om D.V. 14.00 uur de rouwdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in 'De Wingerd' naast de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van 'De Molenhof', afd. de Batterieje, voor alle zorg en aandacht. Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Nu is in rust van ons heengegaan echtgenoot van Jannie Olga Holleman-Kristalijn Rotterdam, 15-09-1944 Goes, 24-11-2017 Wat zullen we je missen. Jannie Holleman-Kristalijn Diana Bas Kyra Swen Paul Sharon Quinn Correspondentieadres: p/a Monuta Richard Ensing t.a.v. familie Holleman Fluitekruidstraat 8, 4461 MH Goes Nico is bij ons thuis. Liever geen bezoek aan huis. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op donderdag 30 november om 13.30 uur in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de dienst is er gelegenheid om met elkaar herinneringen aan Nico op te halen in de ontvangkamer van het crematorium. Voor en na de dienst staan er collectebussen van het KWF. Helpen was je leven. Voor iedereen stondje klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Verdrietig geven wij u kennis dat in alle rust is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa 's-Heerenhoek, 25 april 1929 f Goes, 24 november 2017 's-Heerenhoek: Middelburg: 's-Heerenhoek: Jo Paree-Hoondert Monique en Sjoerd Vivian en Leon Richard en Jacqueline Enzo Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van SVRZ Ter Valcke, kamer 404 voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging de afgelopen jaren van mijn man, onze vader en opa. Burg Timansweg 7, 4453 CK 's-Heerenhoek. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 29 november om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 12.20 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij geven u kennis dat is overleden onze zwager en oom Familie Hoondert Neven en nichten 24 november 2017 Als ik de dingen niet meer weet als Ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben begin dan een heel oud lied dan zing ik mee en aarzel niet. Dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij heeft ondervonden in Zorgcentrum 'De Vurssche', delen wij u mede dat zacht en kalm is overleden onze lieve moeder, oma en overgroot-oma weduwe van Jan Pieter Smies Axel, 20-7-1928 Axel, 25-11-2017 Zevenbergen Marianne t en Toon Vincent en Irene Suzanne en Marijn AxelHerman en Corina Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Stationsstraat 28 4571 LB Axel Woensdag 29 november is er van 19.00 - 19.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Rid der", Hughersluys 37 te Terneuzen. De dienst van Woord en gebed wordt gehouden op don derdag 30 november om 13.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u ons ontmoeten in Restaurant Mia's Kanaalkade 3. - ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom - - alleen schriftelijke condoleance - SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 23