41 jaar 100% 47 jaar 48 jaar Fijne dingen uoor thuis, en uoor uit. Voor in bed, en uoor op de dansuloer. 44 jaar 42 jaar Een PEPER MOLEN van Charlotte van Genderen: „Janken als het in de was moet en er dus een gewoon katoentje om het dekbed gaat. Zo fijn is het B E D D E N G O E D van het Nederlandse merk Snurk. Zacht, zo zacht. Warm, zo warm. Want flanel, hè. En o ja, herinnert u zich nog die eikeltjespyjama van Jesse Klaver? Ook flanel. Ook van Snurk. ZZZZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz." Hoes Twirre vanaf €59,95 R 0 TTERDAM Mark Roos: „Vergeet Parijs, laat Berlijn Berlijn. Boek een weekendje weg naar een stad die je goed denkt te kennen. Rotterdam bijvoor beeld. Met een ov-fiets en 100 procent Rotterdam- G IDS JE inde rugzak op safari door een stad die je niet vreemd is. Had je gedacht! Not!" €14,95 Een PINCET van Tweezerman. Voor alle onwillige wenkbrauw- en varkenshaartjes. Makkelijk vast te houden en heel precies. Ja, inderdaad, duurder dan het gemiddelde pincetje, maar dan heb je ook wat. €26,95 Eefje Oomen: „Natuurlijk, je kunt voor het feestseizoen weer zo'n keurig, zwart, degelijk paar kopen 'omdat het zo makkelijk met alles te combineren is'. Maar dan is de lol van het shoppen er eigenlijk al een beetje af, niet? Wij zeggen: investeer in de donkere maanden in één stel schoenen dat even onpraktisch als geweldig is. Iets sexy's, iets glitterigs, iets met een hoog Dancing Queen-gehalte. Misschien wel deze kijk-mij-eens LAARZEN van de Amsterdamse ontwerper Fabienne Chapot. En mocht dit paar in 'Oro Italiano Metallic' je niet ver genoeg gaan: Fabienne heeft ze ook in knalgroen." €260 Peugeot: stoer en onverwoestbaar door het stalen maalwerk en de speciale afstelling op de grootte van de korrels. (Geen zout in doen!) Vanaf €32 magazine 33

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 97