W 35 jaar 34 jaar een DUMMY. 37 jaar 36 jaar Een KOEKTROMMEL. magazine 31 diptyque 38 jaar Feit: sommige MAKE-UP -items zijn beter dan andere. En sommige (dat is ook een feit) zijn gewoon onverslaanbaar goed. Op nummer 1: de Big Monsieur Mascara van Lancöme. Kost rond de €25. Op nummer 2 (en onmisbaar): Elisabeth Arden 8 hour Creme. Voor zere en schrale plekjes, maar ook de perfecte lipgloss. Eigenlijk voor alles waar je even iets op wilt smeren. Op nummer 3: alle Kevin Murphy haar- producten. Alleen al omdat ze zo ontzettend lekker ruiken. Op 4: Poeder van Sensai met een sunfactor, heel mooi voor in de zon. Op 5: Lipstick van Kiko. Blijft goed zitten, droogt je lippen niet uit, is goed gepigmen- teerd en ook nog eens onwijs betaalbaar. Bruna heeft ze, de Action heeft ze, en wie een lekker dure wil, koopt er eentje bij de Bijenkorf: Zo'n fijn, leeg boek zonder lijntjes, met een harde kaft. Voor al uw creatieve invallen, verhaaltjes over de kinderen en het leven, droodle-neigingen, gedichten en wat er verder zoal in een mensen hoofd kan opkomen. Restaurant THEJANE in Antwerpen is uitgeroepen tot 'mooi ste restaurant van de wereld'. Terecht. Samen met Nick Bril toverde topkok Sergio Herman de kapel van een voormalig militair ziekenhuis om tot een culinaire hemel. Chic, spannend, met een overweldigend interi eur. Duur? Ja, best wel. Maar juist daarom is het zo leuk om er een lunch of diner cadeau te doen of te krijgen. Wel reser veren! Omdat-ie gezellig staat. Omdat je kinderen eruit kunnen snoepen. Om leeg te eten met een vriendin met liefdesverdriet. Liefst een mooie, ouderwetse, zoals je moeder 'm ooit bij elkaar spaarde met Douwe Egbertspunten. Charlotte van Genderen: „Ze kunnen er wat van bij het Franse geurkaar senhuis Diptique, Wat een zalige, zuivere, hartverwarmende damp stijgt op uit deze Q EUR KAARS EN in hun prachtig vormgegeven glazen houders. Een absolute favoriet is de geur 'Baies', een combinatie van - jawel - Bulgaarse rozen en zwarte bes. Stoere geuren hebben ze ook; een aanrader voor mensen die niet zo van zoet houden (mannen!) is 'Feu de bois'. Inderdaad, €48 is hysterisch duur voor een kaars, maar denk aan die zestig branduren, en troost jezelf met de gedachte dat de geur lang blijft hangen. En, oh, dat onbetaalbare gevoel van luxe. Alsof je in een appartement aan de Seine woont, met geornamenteerde hoge plafonds en witwollen tapijten. U hebt gelijk, we draven door."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 95