Van hemd tot mesje het ene is nu eenmaal mooier en/of handiger dan het andere. 33 jaar 31 jaar VERZAMELSERVIES 39 jaar 32 jaar NO SHIRT 40 jaar TEXELSE UGGS? Koop, onder het mom dat kunst best betaalbaar kan zijn, een zeefdruk of ART PRINT van een illustrator die je bewondert. Van Floor Rieder tot Piet Paris; op hun websites vind je verschillende voorbeelden. (Tussen €50 tot €350.) Fiep Westendorp kan natuurlijk ook: voor €195 heb je een mapje met vijftien litho's. Verder vind je op veilingsites ook veel gesigneerde prints, van Dick Bruna bijvoorbeeld. Geen idee wat het feestvarken mooi vindt? Geef dan een cadeaubon van Kunstkopie, een kunstdatabase waar je de mooiste dingen kunt uitzoeken (en laten printen, drukken of behang van kunt laten maken). Voorbeelden? instragram.nl/kunstkopie Is hier. Br is iW' Zonder iets te willen zijn er zijn. Altijd al een dichter aan tafel willen hebben? Het kan, met het van Plint. Het idee is simpel: elke lente, zomer, herfst en winter verschijnt een nieuw onderdeel. Altijd met een dichtregel, altijd in een ouderwetse typeletter. Meestal in zwart. Op porselein. En het komt uit Eindhoven. Omdat ze bij Plint niet geloven in een wereldeconomie waarin alles voor een appel en een ei de halve wereld over wordt gesleept. Je gelooft het misschien niet, maar een goed ESJ E can make your day - echt waar! Neem nou de Skalad, dat handige schilmesje van Ikea. Heeft een hoesje, zodat-ie in je tas kan. Stukje gember mee, en hup: overal maak jij je hartverwar mende, gezonde en heerlijke gemberthee. En voor thuis: een Robert Herder Molenmesje. Het beste aardappelschilmesje dat je je kunt wensen. Hij roest wel snel als je hem in de vaatwasser blijft proppen (weten we uit ervaring, oeps), maar als-ie goed wordt verzorgd, blijft- ie hartstikke scherp. De shirts maar vooral ook de shorts van en No Short - we kun nen er kort over zijn: zó hoort ondergoed te zit ten. Ooit gehoord van Niets lekkerder dan sloffen van een binnenstebuiten gekeerd schapenvel letje. Warm in de winter, koel in de zomer. Met een harde zool, zodat ze jaren meegaan. €59,95 bij De Texelse Schaapjeskraam. Denk als u wekelijks staat te kleumen langs het voetbal- of hockeyveld ook even aan Texelse Uggs voor buiten. Die staan op bij voorbeeld de (ondoordringbare) site van Texelana. 301 zaterdag 25 november 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 94