NU .aujkuw 19 jaar 16 jaar 20 jaar 13 jaar 12 jaar Wayne Dyer Voor de wereldreiziger: een Luckies KRASWERELDKAART. Op deze poster kun je bijhouden in welke steden en landen je bent geweest. Onder de gouden kraslaag zitten mooie kleuren, en na verloop van tijd heb je een prachtig persoonlijk aandenken aan al je trips. Circa €20 (Action heeft af en toe een goedkopere versie) Heel hip: een LONGBOARD Liefst de Pantheon Trip. Die kost wel €110 ja, maar dan heb je ook een echt, stevig, stabiel long distance longboard met veel grip en een kleine draaicirkel. Om mee naar school te gaan in plaats van met de fiets. Het ding is volgens jongens en meis jes die het weten kunnen lekker laag, waardoor afzetten een fluitje van een cent is. Enig minpuntje: hij is best zwaar. Wie een beetje handig is in het aanschaffen van tweedehands spul, zoekt een Loaded Tan Tien. Die kost nieuw meer dan €300. Buigt lekker door en is daarmee geschikt voor lange afstanden, maar zeker ook voor dancing'. (Nog cooler, vinden kenners, zijn elektrische longboards. Maar die zijn in Nederland verboden.) Ellen den Hollander: „NIET MORGEN MAAR NU, de moeder aller zelfhulpboe ken. Alles wat daarna kwam, is eigenlijk oude wijn in nieuwe zakken. Wie een jaar of 20 is, kan hoop, kracht en inspiratie putten uit dit boek van Wayne Dyer. Voor als je het, zoals ieder mens, om welke reden dan ook even niet meer weet. Ook geschikt voor mensen van 30,40, 50, 60, 70 of 80 trouwens." €15 Een BOKSZAK, en dan niet zo'n kinder achtig dingetje uit de speelgoedwinkel, maar een professioneel ogend exemplaar van dik 15 kilo. Decathlon verkoopt er een van €40; zak- handschoenen €10 Een abonnement op S O U N D C LO U D, Die dienst is vergelijkbaar met Spotify; je kunt miljoenen tracks beluisteren van je favoriete artiesten. Het grote verschil met die andere streamingdienst is dat gebrui kers bij Sound Cloud hun eigen muziek kunnen toevoegen (en daarmee geld verdienen). Er is een gratis abonnement. Voor €6 of €10 per maand luister je reclamevrij 261 zaterdag 25 november 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 90