Adagio J? 'N! 4 FAMILIEBERICHTEN 27 Cornells Heijstek Cornells Heijstek Cornells Heijstek Rudi Roelandt Gré Cobben-van der Hooft Johan van den Bergen Prina Schroevers COLOFON Familieberichten O Mensen inq.nl Nadat er aanvankelijk nog hoop was, bleek zijn strijdlust en moed tenslotte niet opgewassen tegen de slepende ziekte die hem heeft getroffen. Met veel verdriet laten wij u weten dat van ons is heengegaan mijn geliefde man en mijn pa - Kees - echtgenoot van Francien Heijstek-van Hese Colijnsplaat, 6 augustus 1941 Goes, 16 november 2017 Francien Heijstek-van Hese John Onze dank gaat uit naar dr. Schruer en de medewerkers van thuiszorg Allévo voor de begeleiding en de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: p/a Monuta Richard Ensing Fluitekruidstraat 8 4461MH Goes De uitvaartdienst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom We willen Francien en John heel hartelijk danken voor de goede zorgen aan hem besteed en wensen hen sterkte toe in de komende tijd. Familie Heijstek Goes, november 2017 Bewonderingswaardig was zijn kracht. We hebben afscheid moeten nemen van. Francien en John veel sterkte voor de komende tijd. Familie van Hese Goes, november 2017 V Getroffen zijn wij door het overlijden van Toos Bredijk Als vrijwilligster was zij vele jaren actief als gastvrouw in Cederhof. Wij herinneren haar als een vrijwilligster die met hart en ziel klaar stond voor de cliënten van Cederhof. Wij wensen haar familie - en in het bijzonder haar huisgenote Tine - veel sterkte bij dit grote verlies. Bewoners, vrijwilligers, medewerkers, directie en bestuur Cederhof, Kapelle Wij willen graag iedereen bedanken die ons een wami hart heeft toegedragen na het overlijden van de liefde van mijn leven, onze lieve papa, schoonvader, opa, schoonzoon, broer, schoonbroer en oom Uw belangstelling, medeleven en steun, in welke vorm ook, heeft ons goed gedaan. Rita Roelandt-de Witte Kinderen, kleinkinderen en familie Sas van Gent, 25 november 2017. Annie Smallegang - Jonkman Een ivoord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze ma en oma Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij velen zo geliefd was. Karla en Paul Erik en Nicole en kinderen Zaamslag, november 2017 ~d)o zon-^2.eenhouts Graag willen wij op deze manier iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van onze lieve Alle lieve woorden, bezoekjes, telefoontjes, kaarten en bloemen waren hartverwarmend. Het heeft ons zo goed gedaan te merken dat Johan door zovelen gewaardeerd werd. Heel erg bedankt. Fia van den Bergen Conny en Peter, Anita en John kleinkinderen en achterkleinkinderen Een hand, een kaart, een groet doet zo goed als je iemand waar je veel van houdt missen moet Onze oprechte dank voor de persoonlijke belangstelling, de warme woorden en de vele kaarten na het overlijden en uw aanwezigheid bij de uitvaartdienst van onze lieve vader, schoonvader en opa Jan van Jole Uw blijk van medeleven heeft ons goed gedaan en is voor ons een grote steun geweest Jan en Jolanda Sonja en Emerie Peter en Brenda en kleinkinderen Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze zus, tante en oudtante willen wij u oprecht dank zeggen. Familie Schroevers Arnemuiden, november 2017 Janneke den Besten Ditsy den Besten de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio zaterdag 25 november 2017 kijk ook op SSits&i Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaarten en telefoontjes ontvangen na het overlijden van heeft ons goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, november 2017 Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Langs deze weg willen wij iedereen onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zovelen geliefd was Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Oostburg, november 2017 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 623359 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 6331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 6351 AL Veere uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1,4337 HJ Middelburg 0118-612868 Kreeftenstraat 26,4691 KR Tholen 0166 - 606041 samen een... voor u en met u... info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 63