ÜvarJaderj Jeroen/ Ko Jeroen/ K Jeroen/ Koppejan/ Jeroen/ 6 26 FAMILIEBERICHTEN Maria JoHanna (Petronetta Veraart Willy Petrus Faes (Ria O [flensen inq.nl 20 juni 1988 Niets was jullie teveel! Pascal de Schepper Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Eric Walhout Na een periode van ziekte is Eric veel te jong overleden. Wij hebben hem mogen meemaken als een betrokken en warme collega. Onze gedachten gaan uit naar zijn vriendin, kinderen, familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers KWS Infra Roosendaal/Sas van Gent KWS Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van het lid van onze vereniging Eric Walhout Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Motor Vrienden Biervliet. Ome Eelco Adriaan Jacobus Dominicus JLfs [even [ijden is Caat me dan naar fiet [icht gaan Ria Veraart kijk ook op zaterdag 25 november 2017 Niemand die het weten kan hoeveel we van je houden. Niemand die ons troosten kan in ons verdriet om jou. Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk we je missen. Niemand die beseffen kan hoe erg de pijn wel is. Maar voor altijd zit je in ons hart. Op een plaatsje heel apart. Verwacht en toch nog onverwacht is overleden onze grootste zorg, ons leven, onze allerliefste zoon 19 november 2017 Tu tu da, doei, doei. Lieve papa en mama. Erwin en Cissy Koppejan Everingseweg IA, 4436 AA Oudelande We hebben Jeroen in besloten kring begraven op de begraafplaats te Oudelande. Geen bezoek aan huis. Wij zijn dankbaar dat Jeroen zo lang in ons midden mocht zijn. Geheel onverwacht is van ons heengegaan onze dappere, allerliefste kleinzoon en neef Oma Betsy Visser-de Visser Opa Jan Visser, in liefdevolle herinnering Marco en kinderen Wij zijn geschokt door het overlijden van de zoon van onze beste vrienden. Wij zijn er van overtuigd dat Jeroen gezegd zou hebben: Mam, Pap, bedankt voor de zorg en liefde die jullie mij altijd hebben gegeven. Willem en Wilma Brouwer - doehoei- We zijn verdrietig omdat we onverwacht afscheid hebben moeten nemen van Je komt nu niet meer logeren. Harald, Marina, Marleen, Renate en Ronald, Annie, Carla, Cobi, Hennie, Jeanet, Marja, Mirella, Petra, Rianne en Willeke v. Vollenhovenstraat Arnemuiden, 20 november 2017 Dichtbij lijkt verder weg dan ooit, maar dichterbij dan in je hart kan nooit... Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van de allerliefste Papa van onze Maud! Wij wensen Esther, Job, Maud JP en familie heel veel kracht en sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens Eet- Drinckerij Nobel: Mandy, Edwin Lotte. Jeroen, Sander, Cas, Bryan, Rinke. Sabine, Kelsey, Femke, Sophie, Isabella. Eet- Drinckerij Nobel is ma. 27 november gesloten! rDoforV/ rierv^en Öiervliel Lieve, lieve Konden we je nog maar even vasthouden, dan zouden we je nooit meer laten gaan. Aimée en Julien Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom J.van Sluijs J.van Sluuijs-Minderhoud Neven en Nichten Met herinnering aan allen die ons voor gingen C. van Sluijs M. van Sluijs-de Visser P. Minderhoud-van Sluijs L. Minderhoud Wat was je sterk en arbeidzaam steeds heb je voor ieder klaar gestaan. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat ook wij zijn, maar het afscheid nemen doet zo'n pijn. Door liefde omringd is thuis, in zijn vertrouwde omgeving, van ons heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Annie Vercruijsse Oostburg, 1 maart 1944 Biervliet, 23 november 2017 Biervliet: Annie Faes-Vercruijsse Biervliet: Claudia en Gert G erwin Gwen Oostburg: Patricia en Bas Kloosterzande: William en Cindy Sophie Correspondentieadres: Keizer Karelstraat 5,4521 AE Biervliet Een speciaal woord van dank aan alle lieve mensen die er voor ons waren en zijn. U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen van Willy op dinsdag 28 november om 19.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis in Oostburg. De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op woensdag 29 november om 11.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een langdurig en moedig gedragen lijden, bleek haar strijdlust en moed tenslotte niet meer opgewassen tegen haar slopende ziekte. Met veel verdriet laten wij u weten dat zacht en kalm van ons is heengegaan "ons" moeder en oma Ondanks haar ziekte mocht zij nog 74 jaar worden. Marina Jos Brendan Rosalie Adrie Middelburg, 21 november 2017 Correspondentieadres: Marina Verhaard Korteweg 1 4438 AC Driewegen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 27 november van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematie plechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal aansluitend zal om 15.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze grote dank gaat uit naar allen die betrokken waren bij de liefdevolle verpleging en verzorging van Ria.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 62