easyEnergy.com U realiseert het zich misschien niet, maar voordat stroom en gas uw huis in komt, hebben allerlei partijen er al flink aan verdiend. Zo rekenen veel energiebedrijven een stevige opslag boven op de prijs die zijzelf betalen. En proberen ze dit bedrag elk jaar te verhogen zonder dat u dit doorheeft. Met dat geld, uw geld dus eigenlijk, financieren ze hun dure personeel, luxe kantoor panden en miljoenen verslindende sponsoring van allerhande hobby's zoals professionele voetbalclubs, enz. En dat is nog niet alles. Ook de vergelijkingssites en huis-aan-huisverkoop vragen vaak enorme vergoedingen per klant voor hun zogenoemde 'onafhankelijke advies' (soms wel tot 200 euro!). Daarnaast werken veel energiebedrijven met lokkertjes: welkomst bonussen, actietarieven en kortingen met allerlei voorwaarden. Al die kosten moeten natuurlijk wel terug-verdiend worden, en u mag raden wie de rekening daarvoor betaalt. Bij easyEnergy vinden we dat onrechtvaardig en doen we het anders. Revolutionair anders. Net als veel andere energiebedrijven kopen we onze energie in op de Europese Gas- en Elektriciteitsmarkt. Maar het grote verschil is dat easyEnergy deze prijs een- op-een doorgeeft aan haar klanten. Zo krijgt u energie voor de échte inkoopprijs. En weet u dat u elke dag de laagste prijs betaalt, nu en in de toekomst. Verdienen wij dan niks? Jawel, maar niet zo veel. Het enige wat we in rekening brengen is een vast maandelijks bedrag (5 euro per aansluiting) aan vaste kosten. Hier doen we alles voor, ook deze advertentie. Hierdoor zijn we blijvend de meest transparante, goedkope aanbieder van gas en stroom in Nederland en hoeft u nooit meer over te stappen. Dus heeft u een slimme meter kijk dan op onze site en begin vandaag nog met besparen. En mocht u ons niet terugvinden op de bovenste plekken bij vergelijkingssites, dan weet u nu waarom. PS: Ondanks dat we veel goedkoper zijn is onze stroom gewoon groen. part of the easy family of brands Wie verdient er allemaal aan uw energierekening?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 46