Een bestuurder Hoe voorkomt u de zoveelste talentenjacht? LEZING: KINDERZIEKTEN VACCINATIES NADER BEKEKEN Krantenbezorgers gezocht Krantenbezorgen.nl JACHTSCHILDER/ WATERSPORTMONTEUR (m/v) Cultureel Erfgoed Meugelek iets voe joe? betrokken leden voor de raad van toezicht Stichting Katholiek Onderwijs Hulst Ben jij de nieuwe bestuurder die onze onderwijsorganisatie komt versterken? i Wij zijn op zoek naar Frisse Blik Verbinder Motivator Lees meer over deze functie op www.skohulst.nl Postbus 198 4560 AD Hulst Reageren kan tot en met vrijdag 8 dec. 2017 via sollicitatie@skohulst.nl Jachtwerf Oostwatering Veere BV is per direct op zoek naar een ervaren: JACHTWERF intermediair Prima verdienste Een wijk bij jou in de buurt Gratis de krant lezen Een gemiddelde wijk bezorg je in 1,5 uur van maandag tot en met zaterdag Minimum leeftijd 15/18 jaar (afhankelijk van wijkgrootte) Meer informatie en aanmelden: ARCHEOLOGIE MONUMENTEN CULTUURHISTORIE MUSEA ERFGOEDEDUCATIE STREEKTALEN Stichting Zeeland Vanwege tussentijds vertrek en het aflopen van de benoemingstermijnen zoeken we nieuwe Werk je in het bedrijfsleven, het openbaar bestuur of ben je jurist, heb je bestuurlijke ervaring en affiniteit met politieke besluitvormingsprocessen, beschik je over een 'open mind', een interessant netwerk, gevoel voor erfgoed en een brede kijk op de Zeeuwse samenleving, dan is een toezichthoudende functie bij de SCEZ misschien iets voor jou! Voor de volledige vacaturetekst en meer informatie zie www.scez.nl/vacatures OOSTWATERING VEERE BV Ter aanvulling op ons team van vakmensen die thuis zijn op alle gebieden van de watersport, zijn wij op zoek naar een ervaren jachtschilder/watersportmonteur. In deze veelzijdige functie werk je met name zelfstandig als in teamverband, aan het schilderen en lakken van schepen en onderdelen ervan. Je houdt je bezig met voorberei dend werk, schuren, afplakken, schilderen, plamuren, lakken en polijsten. De ene dag werk je aan de romp van een groot motorjacht en de andere dag houd je je bezig met vernuftig lakwerk van zeiljachten. Naast het schilderen van boten ben je ook bekend met houtbewerking, de techniek van buitenboordmotoren, dieseitechniek, elektrotechniek en ben je bereid mee te werken gedu rende de voorbereidingen op het zomer en winterseizoen. Op alle gebied in ieder geval leuk en veelzijdig werk. Kennis van de watersport is een vereiste! Functie profiel Minimaal 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie in de watersportbranche Basis kennis van verven en lakken en verschillende verwerking- en bewerkingsmethode ervan. Oog voor detail en kwaliteit Zelfstandig, gestructureerd en resultaat gericht kunnen werken Betrouwbaar en collegiaal. Wij bieden - Werken conform HISWA cao, en een vaste aanstelling in het vooruitzicht - Prima salaris en bijschoiingsmogeiijkheden. - Gezellige werksfeer in een team van enthousiaste collega's, Ben jij klaar om op korte termijn in te springen en je voor de volle 100% in te zetten binnen ons bedrijf? Stuur je CV en motivatie naar info@oostwatering.nl of bel Jeroen Hanemaaijer van Jachtwerf Oostwatering Veere BV tel: 0118 501665 Jachtwerf Oostwatering Veere BV Polredijk 13b 4351 RT Veere intermediair.nl O klassieke homeopathie, r< i Op 25 november 2017 van 13.3OU tot 15.3OU geef ik een lezing met de titel 'Kinderziekten Vaccinaties nader bekeken" in de Zeeuwse Bibliotheek in de Wim Hofmanzaal aan de Kousteensedijk 7 in Middelburg Ziek zijn en vaccineren is in deze tijd een veel besproken en een ingewikkeld onderwerp. Om hier duidelijkheid over te geven en ook de mogelijkheid te creëren dat mensen met elkaar in contact kunnen komen over dit onderwerp, geeft homeopaat Alex Léon zaterdag 25 november een lezing met de titel "Kinderziekten Vaccinaties nader bekeken". Wat houden kinderziekten in, wat is het gevaar van deze ziekten en wat is het effect van vaccineren? Welke verantwoordelijkheid neem je als ouder zijnde en zijn er alternatieven? De lezing is voor (aanstaande) ouders, opa's, oma's en voor iedereen die geïnteresseerd is. Kinderen zijn ook welkom en de toegang is gratis. Alex Léon Praktijk voor Klassieke Homeopathie, Eigenhaardstraat 27, Middelburg, Tel.: 06-57690436 www.alexleon.nl Talent is zeldzaam. Toch hoeft u niet eindeloos te zoeken. De topkandidaten voor uw vacatures vindt u bij Intermediair, de carrièresite voor hoogopgeleiden. Ga naar lntermediair.nl/werkgever en vind de mensen die zo lastig te vinden zijn. op elk in je carrière

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 22