73 jaar FIETSLAMPJES! 71 jaar 79 jaar 77 jaar SPOTIFY. 72 jaar 76 jaar PETER'S Henk Marseille: „Eindelijk! Echt goede Van de Hema, dus niet duur. Doen wat ze moeten doen. Met rubberen omhulsel. Mak kelijk aan stuur en bagagedrager te bevestigen, blijven zitten, geven goed licht, je komt er de hele winter mee door want de duurzame lithium batte rijen zijn goed voor zo'n honderd uur bij continu licht. Sterke lichtbundel, twee lichtstanden: continu en knipperlicht. Meer dan makkelijk terugverdiend bij de eerste politiecontrole. In clusief vier (vervangbare) batterijen." €4,50 Lampe Berger begon meer dan honderd jaar geleden met luchtzuiveringssystemen voor Franse ziekenhuizen. Tegenwoordig is het de dealer van een elegante glazen GEÜRBRANDER-Daarin giet je een huisparfum met een klinkende Franse naam als Paris chic, Elégance Ambré of Jas min Précieux, je steekt het lontje in de fik en je leven is nooit meer hetzelfde. En het staat ook zo chic. Brander Curve Bleue €42,50, parfums vanaf €15 Egbert Jan Riethof: „U hebt alles in het leven wel zo'n beetje gezien. Dat wil niet zeggen dat u het gezien hebt. U gniffelt om het menselijk onvermogen, u bent mild over het menselijk tekort. En daarom vermaakt u zich elke ochtend met de tekeningen in de DAG KALEN DER van Peter van Straaten. Omdat de in 2016 overleden striptekenaar de ab solute meester blijft in het schetsen van dagelijkse situaties die een glimlach van herkenning oproepenPeter's Zeurkalender, €15 De liedjes van Willeke Alberti samen met haar vader, de kinderliedjes uit uw jeugd, melodietjes uit de tijd dat u over de dansvloer zwierde. Het staat allemaal op de digitale mu ziekbibliotheek U kunt het een maand gratis proberen om te zien of het bevalt, u kunt gratis blijven luiste ren maar dan krijgt u er wel reclame bij, of u be taalt €10 euro per maand, en dan kunt u luisteren wat u maar wilt. Iets met bucketlists en zo - het kan op deze leeftijd zomaar opspelen. Daarom:een RONDVLUCHT boven Texel. Op het eiland is het een heel gangbaar cadeau en omdat de deelnemers na afloop zonder uit- 1 zondering opgetogen uit het vliegtuig stappen, blijft dat ook zo. Het kan niet het hele jaar, dus u hebt de tijd om aan het idee te wennen. Vliegveld Texel Air ligt in de prachtige pol der Eierland. Reserveren hoeft niet, wel even bellen of het weer goed genoeg is. Echte waaghalzen kunnen ter plekke een tan demparachutesprong maken. Kijken, kijken, niet kopen? Kan ook. Blijf je lekker in het restaurant zitten of op het terras met het appelgebak waar het vliegveld beroemd om is. paracen- trumtexel.nl. Een rondvlucht van een kwartier kost €39,50, een uur €94,50. Minimaal twee personen. Een tandemparachutesprong: €209 Een Zweedse massage, een deep tissue MASSAGE, een ayurvedische massage, een Thaise massage, een intuïtieve massage, een Japanse shiatsumassage - wat u ook kiest, weldadig is het altijd. Zoek via Google een goede salon bij u in de buurt. Rond de €60 p/u 401 zaterdag 25 november 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 104