64 jaar 68 jaar De MUSEUMKAART WEKKER, zo 62 jaar PARFUMCONSULT. 67 jaar 63 jaar 69 jaar magazine 39 Maison Francis Kurkdjian Paris Rouge 540 geeft een jaar lang toegang tot vierhonderd musea. Aangevraagd bij museumkaart.nl en ontvangen? Plan dan meteen een bezoek aan Museum Voorlinden op landgoed Voorlinden in Wassenaar - echt de moeite waard. €59,90 Niet meer wakker worden met deprime rend filenieuws en geestdodende reclame? Helemaal klaar met die wekker radio met eindeloos veel mogelijkheden? Koop een fijne gewone, eenvoudig te bedienen eentje van tijd instel len, wakker worden en verder lekker niks. Met een scherm dat je kunt verlichten in het donker. Als je wilt. Met batterijen die lang meegaan. Die altijd op tijd loopt dankzij een link met de atoomklok in Frankfurt. En: die - hoe heerlijk - niet tikt. Bij het Duitse familiebedrijf TFA Dostmann, in het Tauberdal, zijn ze extreem goed in het maken van mechani sche thermometers, barometers, hygro meters en kompassen. En wekkers dus, zoals de zilverkleurige TFA 98.1040, te koop bij bol.com. €37,95 Anniek van den Brand: „Iemand maakte mij ooit enorm blij met een Na anderhalf uur snuffelen aan tientallen ingrediënten, waarbij - ook heel bijzonder - de ene na de andere herinnering openklikte in mijn hoofd, was duidelijk welke ingrediënten ik lekker vind ruiken én welke parfums bij me passen. Nog elke dag geniet ik van de fles(sen) die ik destijds heb aan geschaft. Kost €95 bij Annindriya Perfume Lounge in Amsterdam, maar is ook in andere plaatsen te krijgen. Is (ook) een perfect cadeau om samen met anderen te geven. In Elke dag een vraag beantwoord je vijf jaar lang, elk jaar dezelfde vraag op dezelfde dag. Zes regels - meer hoeft niet, want meer ruimte is er niet. Wie dat volhoudt, heeft na verloop van tijd een ontzettend leuk, heel persoonlijk naslag werkje. Over vijf jaar van je leven. Het ideale DAG BOEK voor mensen die geen lange verhalen willen schrijven. €12,50 Je bent nooit te oud om iets nieuws te leren. EnUKELELE spelen is ontzet tend makkelijk (zeggen mensen die het al lang kunnen) en hip. Via filmpjes op YouTube is het vrij snel onder de knie te krijgen. Eentje van het merk Korala is er al voor iets meer dan twee tien tjes. Mocht het onverhoopt toch niet je ding zijn, dan hang je 'm gewoon aan de muur. Ook mooi. Te koop bij onder andere bax-shop.nl. Florien van Rees: „Inmiddels zijn ze er van verschillende merken, in allerlei maten en vormen en met gezellige printjes, maar ik koester nog altijd mijn oldskool vierkante Ell I TEPIT:een kussentje met kersen pitten dat na een paar minuten in de magnetron de functie heeft van een kruik. Heerlijk bij buikpijn, spierpijn en koude voeten." €12

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 103