Wat wordt het? Een vleugje nostalgie of liever toegang tot de mooiste musea? 66 jaar €100 en €25 61 jaar 65 jaar 70 jaar wijnen Het heet heel hip crowd- butching en het betekent dat je samen een KOE koopt, slacht, deelt en eet. Dat is bio logisch, goed voor de boer en lekker voor de consument - is het idee. Onder andere koopeenkoe.nl heeft KoePon-cadeaubonnen en pakketten. Vanaf resp. Ruud Roodhorst: „De O M FI ETS WIJ N GIDS van Nicolaas Klei laat zich lezen als een meeslepende roman. In de woorden van Sylvia Witteman: 'Opwindend, op het erotische af, voert Klei de wijnbeluste leek door een wondere wereld van vineuze vervoering.' Helemaal mee eens. ik vind het boekje met wijnen onder de €4 tot heel dure vooral handig. Net als de Omfietswijngids-app. Voor als ik bij Albert Heijn voor het schap sta en denk: welke was het ook al weer?" Gids €15; App Store €2,99; Play Store €5,43 Henk Marseille: „Mijn vrouw gaf mijn vader ooit vrij achteloos een STA AT S LOT cadeau, iets wat zijn hele leven buiten zijn blikveld was gebleven en hem volstrekt onbekend was. Tot de trekking, die drie weken op zich liet wachten, had hij enorme voor pret. Stel dat hij zou winnen, en er zou geld overblijven nadat hij zijn kinderen hun deel had gegeven? Onver moede plannen kwamen naar boven - reizen, stu dies, een nieuwe auto wellicht. De torenhoge jackpot gaf nieuwe perspectieven. Soms belde hij om zijn gewijzigde plannen door te geven. Hij won geen rooie cent. Niettemin: een prachtcadeau." Lang dacht u: moet ik 'm wel weggooien, die PLATENSPELER Maar eind jaren 80 ging ook u voor de bijl: platenspeler eruit, cd-speler erin. En ja, af en toe heeft u spijt. Omdat u dat oude vinyl gewoon nog op zolder hebt staan, en Herbert Grönemeyer zijn nummers maar niet op Spotify zet. En ook niet alle liedjes van Ivo de Wijs er te vinden zijn. Ze zijn er in soorten en maten. Wij vinden de Crosley leuk. Prima geluidje, fijne vintage look. Van €86 tot €250 381 zaterdag 25 november 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 102