57 jaar 54 jaar 52 jaar 58 ir 55 jaar 59 jaar STAAFMIXER WILDPAKKEThebt Welnee, daar hoef je helemaal niet oud voor te zijn. Een elektrische DEKEN is gewoon heerlijk, of-ie nou groot is of klein, of je erop ligt of eronder. Vanaf €20 Soms heb je behoefte aan een andere kijk op de zaak. Omdat je niet helemaal uit je vragen komt, of omdat je iets wilt weten over het hoe en waarom van een situatie. Geef jezelf dan eens een AU RARE ADI NG cac|eau! Een reading is een neutrale, intuïtieve (en vooral: bijzondere) waarneming waarbij iemand 'afstemt' op jou en jouw vragen. Het geeft inzicht en helderheid. Kijk bijvoorbeeld op splendid-life.nl of cli.nl. Een reading duurt ongeveer anderhalf uur. Vanaf €40 Ellen den Hollander: „Het is de enige PARAPLU waarvoor ik, als ik 'm na iets te veel gezelligheid heb laten staan, de volgende dag terugfiets naar een kroeg of restaurant. De stormparaplu van Senz (dus de echte, uit Delft): fantastisch, je kunt er zelfs in de regen mee fietsen, want klapt nooit om." €28 Henk Marseille: „Vraag een echte fotograaf een G R O E PS FOTO te maken. Van je gezin, je familie, je vriendinnenclub of je wielrenmaten. Toen mijn ouders 50 jaar getrouwd waren, lieten we zo'n foto maken. Het is een belevenis, want het moet in één, twee keer goed; daarna is het moment weg. Die volledige aandacht van ieder een zie je terug in de foto. Jaren na dato nog altijd. Lijst erom, klaar. Als ik bij mijn moeder ben, kijk ik er altijd naar. Wat zijn de kleinkinderen al weer groot! En ikzelf word jonger, elke keer als ik de foto zie." Anniek van den Brand: „Een dag zonder smoothies/soepjes/ zelfgemaakte mayonaise is een dag niet geleefd. Dus draait de bij mij thuis overuren. In mijn studententijd kreeg ik van mijn moeder ooit een Bosch. Die was prima, maar begaf het uiteindelijk (na bijna dertig jaar, dat dan weer wel). Onlangs kreeg ik de ultieme staafmixer ca deau: een Bamix. Eén bonk Zwitserse precisie en dat al sinds 1954. Dat chefkoks er bij zweren, is leuk meegenomen, deze amateur is er ook dolblij mee." Vanaf €159 Voor de vleeseter: een wild- braadpakket van Nationaal Park de Hoge Veluwe. Hoe origineel is dat? Kiezen tussen zwartwild of roodwild; wilde zwijnen of edel herten. Denk rollades, frican deau, braadworsten, koteletten en goulashvlees. Dik 4 kilo eerlijk vlees voor de liefhebber. En het mooiste komt nog: nadat je het besteld (via hogeveluwe.nl) moet je het zelf ophalen. Bij het Nationaal Park in Hoenderloo. Dus voordat die pan op het vuur kan, heb jij al een heerlijke wandeling gemaakt. €95 361 zaterdag 25 november 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 100