4 In 2012 verhuisden Iris en Dylan den Hartog van het centrum van Middelburg naar woonwijk Nieuw Middelburg. Bijna zes jaar en twee kinderen verder, zijn ze nog steeds gelukkig aan de Sportlaan. Maar ze kijken wel om zich heen. Huizenpaspoort HEILIG HUISJE MIDDELBURG „Eigenlijk wilde ik liever in het centrum blijven. Dylan heeft me moeten overtuigen te verhuizen. Maar toen we hier zaten, voelde ik me snel op mijn plek. Je bent snel in de stad, alle voorzieningen zijn in de buurt. En het is voor kinderen ook een fijne wijk. Er is een grote speel tuin zo ongeveer naast de deur en ons huis kijkt uit op de skatebaan in de wijk Veerse Poort. Het kindvrien delijke van de wijk heeft meege speeld in onze keuze. De diversiteit vind ik ook fijn. Er is een prettige mix van bewoners, van alles wat." Iris: „Dylan en ik woonden met veel plezier in de bin nenstad van Middelburg. Maar met het oog op de toe komst werd ons toenmalige huis toch wat klein. Met ons budget en onze wensen zou een pand in de binnenstad kopen las tig worden. Dan zou het een klushuis worden óf een kleine woning. Dit huis sloot perfect aan bij onze wensen. Het zijn oude huizen, maar ze zijn wel 'af. Een jaren 20-woning, zonder alle klusperikelen die nu een maal vaak bij een oud huis horen. De grootste klussen die we moes ten klaren, waren de keuken installe ren, een vloer leggen en schilderen. Na een week woonden we hier al." Creatief „Ons huis bestaat uit twee samenge voegde huizen. Het resultaat is dat we een fijne, grote woning hebben. En twee voordeuren. Dat zorgt soms voor verwarring bij bezorgers. In de toekomst zou ik van de extra voordeur misschien een groot raam willen maken. Dan hebben we nog meer licht binnen. Nu gebruiken we de deur niet. Nou ja, één keer om een kast te verhuizen. Na de komst van de kinderen kregen we natuurlijk iets minder ruimte. Maar met creatief denken kunnen we alles nog steeds gemak kelijk kwijt. Dylan is handig. Zo heeft hij onder meer een scheidingswand We hebben twee voordeuren. Dat zorgt soms voor verwarring Dit hebben onze lezers allemaal in huis vrijdag 24 november 2017 MD Deze bu u rt heeft Annemarie van de Vreugde Iris en Dylan wonen sinds 2012 op Sport laan 36. Deze straat ligt in de wijk Nieuw Middelburg. De wijk werd in 2012 gerenoveerd. Het huis van Iris en Dylan was een van de eerste hui zen die onder handen werden genomen. Niet alleen de huizen, maar ook de omge ving werd grondig op geknapt. In totaal zijn ruim 260 woningen gereno veerd. —Iris den Hartog

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 48