Pascal de Schepper kijkookop ff|ensen[ingn[ FAMILIEBERIC 15 Ria Krap COLOFON Familieberichten He was my North, my South, my East, my West My working week, my Sunday rest My noon, my midnight, my talk, my song I thought that love would last forever, I was wrong Intens verdrietig zijn we door het zo plotselinge overlijden van mijn lieve Pas, onze liefste pap, zoon, schoonzoon, broer, schoonbroer, pit en oom echtgenoot van Esther de Schepper-van Assche papa van Job en Maud Hij overleed in de leeftijd van 47 jaar. Lamswaarde: Esther Job Maud en JP OkkiSi Lamswaarde: Ma de Schepper en Bernard Pa de Schepper t Graauw: Karin en Frank John t Louka, Renske, Anouk Lamswaarde: Michel t Hulst: Ma en Pa van Assche Lamswaarde: Raf en Natasja Jorn, Tygo 21 november 2017 Roverbergsedijk 7, 4586 LA Lamswaarde U kunt afscheid nemen van Pascal in familiekamer 1 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op zondag 26 november van 13.30 tot 16.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 27 november om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Enkel schriftelijk condoleren. Kom zoals je bent. Als je geen rouwkaart hebt ontvangen, wil je dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Lieve Pascal, Samen uit eten, Samen naar carnaval, Samen weekendjes weg, Samen het leven vieren. Wat hadden we nog veel plannen samen. Wat zullen we je missen Pas. Jeroen en Ilse, Maxime Stil en erg verdrietig zijn wij omdat we onze lieve, altijd rustige vriend PASCAL na 30 jaar hechte vriendschap moeten missen. Heel veel sterkte Esther, Job, Maud, jP en verdere familie. We zullen er voor jullie zijn. Pieter en Yvonne Renee en Thierry Ame en Emy Dag lieve Pas Pascal de Schepper Zó plotseling.... Zó onwerkelijk.... Zó jong.... Zó oneerlijk Niet te geloven dat Pascal niet meer bij ons is. Esther, Job, Maud jP veel sterkte. We zullen elkaar tot steun zijn. Ma de Schepper en Bernard Karin en Frank Louka, Renske, Anouk Pa en ma van Assche Raf en Natasja Jorn en Tygo Pascal de Schepper Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van de zoon van onze collega, Marinka Roelands Eelco Bouterse Wij wensen de familie alle kracht toe om dit verlies te verwerken. Directie, team en geledingen van RK Basisschool Op Dreef Bestuur, directies en personeelsleden van de Stichting Confessioneel Basisonderwijs West Zeeuws-Vlaanderen. 23 november 2017 Eric Walhout Ik had het leven lief de mensen en de dieren de zeeën en rivieren de bergen en de dalen de warme zonnestralen en valt het doek dan dicht nog even op het leven een laatste glas geheven Ik had het leven lief... In liefde losgelaten Zij overleed in de leeftijd van 61 jaar. Hengstdijk: Aart de Kruijk Zuiddorpe: Jeffrey Walhout en Astrid Verhage Tessa, Sanne, Jop, Evi Clinge: Samantha Walhout en Benjy de Wree Terneuzen: Pa en Ma Krap 21 november 2017 Norbertijnenstraat 1, 4585 AE Hengstdijk U kunt afscheid nemen van Ria in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 26 november van 12.00 tot 13.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 27 november om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ria Krap vrijdag 24 november 2017 Samen feesten, samen lachen, samen huilen we herinneren je gewoon zoals je was. Esther, Job, Maud, JP en familie, het is niet te doen de intense pijn, weet dat wij er altijd voor jullie zijn. Stefan en Angele, Roland en Karin, Ronny en Anja, Jos en Astrid, Jean Paul en Cindy, Ronald en Sandra, Carlo en Marjan en alle kinderen. Achter tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering. Wij wensen Esther, Job, Maud en familie heel veel kracht en sterkte toe. Louis, Marjel, Eric, Nicole, Harold, Lilian, Judith en kinderen. Met heel veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze dierbare neef Simone en Jo Antoin en Rita Marcel en Ria Sonja en Luciën George en Mildred hun kinderen en kleinkinderen Familie Sponselee Onze gedachten gaan uit naar onze lieve vriendin en collega Sharon Groosman-Walhout, haar man Toby, zoon Raff en verdere familie na het overlijden van Wij wensen hun veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Petra, Jaap, Teun Guus Mariska, Peter, Daan Anna IJzendijke, 23 november 2017 Wieg me rond de aarde, laat me de zee berijden laat mijn leven een zegetocht zijn met een eeuwige bries in de rug en de eindeloze zee voor me... Juist je nu niet meer bij ons bent, zul je altijd bij ons zijn... Voor altijd in ons hart namens al je broers en zussen Terneuzen, 21 November 2017 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC. NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43